Vandaag gingen we van Zululand naar Umhlanga (Durban).
Zuid- Afrika heeft bijna alle grondstoffen. Behalve olie, tegenwoordig maken ze dit zelf van andere grondstoffen.
DurbanDurban ligt aan de Indische oceaan. Durban is derde grootste stad van Zuid- Afrika. Volgorde is Johannesburg, Kaapstad en dan Durban.
Vroeger was Durban een vakantie stad, maar dat is nu niet meer door de criminaliteit.
Durban heeft veel rode grond. Dit komt door ijzerertsen en titanium. Durban heeft na China de grootste Toyota autofabriek.
StopsEerste stop was een 'koffie/ plaspauze'. Hierna gingen we lunchen in een winkelcentrum richting Durban. In dit winkelcentrum hadden we ook vrije tijd. Na het winkelcentrum gingen we naar de oudste Botanic garden van Zuid- Afrika.
Hierna reden we door naar een 'Indian market'. Dit was de Victoria Street Market. Ik vond de markt niet zo heel leuk. Maar via de tweede verdieping kon je naar buiten en kijken van een afstandje naar de plaatselijke bevolking, veel muziek en markten. De criminaliteit rondom is hoog. Gouden sieraden moesten af, want dit word anders zo van je nek af getrokken.
Straks borrelen en dan om 19:00 uur uiteten bij een steakhouse. Dan lekker naar bed en morgen om 06:00 uur uit bed. Morgen staat ons een busreis van 11 uur lang te wachten.
Onze reisleider heet Ben Grobler.
Hotel:
Holiday Inn Express
2 Ncondo Place, Corner Ntusi Road
4320 Umhlanga - Durban
Zuid- Afrika
Geschreven door Lindsey.reizen