Het is hier gisteren nog flink beginnen waaien, tot echt storm vannacht, en wij zijn echt uit ons bed geschommeld 😂.
Dus wie het zich al afvroeg, om 3.00 is het hier nog licht. Heel de nacht en den dag regen.
Dus zijn we deze morgen het bezoekerscentrum van Vega gaan bezoeken. Dat was heel plezant, vooral veel over de eidereenden, maar ook veel over de eilandbewoners. Dat zijn hier altijd wel mooie en moderne musea. Met leuke winkeltjes aan en meestal kan je iets eten of drinken. Dat hebben we dan ook gedaan. Twas geen weer om buiten te komen. We konden daar natuurlijk niet heel den dag blijven zitten, alhoewel twas gratis refil van de koffie😂.
We zijn dan het eiland maar wa rond gereden op zoek naar ne moose, niet gevonden.
De wandelingen die we daar gepland hadden zijn eens voor nen andere keer, alst wa beter weer is. ook den trip met de boot naar andere eilandjes waar de eenden broeden ging niet door.
Dan hebben we rond een uur of 5 terug de ferry genomen om onze route verder te zetten. Ondertussen 3 ferry’s later zijn we op Nesna aangekomen, waar we hier weer op een leuk plekje staan.
Op nen berg met uitzicht op de fjord. Alleen spijtig dat het nog steeds regent en dat er mist is, en we niets zien.
Wie weet kunnen we morgen nog iets van dit uitzicht meepikken. Dus de foto’s van vandaag zijn bijna allemaal van uit den auto getrokken.
Geschreven door Karla.op.reis