De eerste loge's komen vandaag aan!

Zweden, Melleruds kommun

Vanochtend ontbeten met het heeeeeerlijke brood van Bob!
Daarna koffie in de zon.

De laatste boodschapjes voordat de eerste loge's komen, taart gehaald want Kim was jarig op de dag dat wij vertrokken naar Zweden. Princess tårta, smaakt zoals "ie" eruit ziet!
O ja en ook een wasmachine gekocht! Onze was nu echt overleden. Als het goed is kunnen we de nieuwe Bosch maandag ophalen. Moet er niet aan denken dat ik tot eind september alles met de hand zou moeten wassen!

Bob heeft nog wat gras beneden bij de fruitbomen gemaaid. Dat ziet er weer toppie strak uit. Hij kwam nog een ringslang tegen die het niet ok vond dat Bob zo'n herrie maakte! Hij sprong de straat op en Bob heeft er snel een foto van gemaakt. Deze zijn helemaal niet giftig of gevaarlijk.
Ik heb een grote pan Bolognese saus gemaakt, altijd handig om met een wat grotere groep te eten en gelijk wat voor in de voorraad.
En bijna iedereen vindt het lekker.
Rond een uurtje of 15.00 waren we klaar en zijn we buiten gaan zitten in afwachting van de visite.
Die waren er om 15.30, twee hele blije kinderen die gelijk heen en weer renden over het gras.
Van Christer nog wat speelgoed gekregen en dat viel goed in de smaak.

Tijd voor de taart! We hadden nog kaarsjes gekocht voor erop en dat was nog een hele klus om die aan te steken. Maar het is gelukt!
De taart was heerlijk en Kim kon even uitblazen van de rit met 2 kinderen. Petje af!

De Bolognese was super lekker en alles ging schoon op! Zelfs de kinderen vroegen om meer. Daar word je als kok toch blij van!
Na het eten het spul onder de douche doorgeslingerd en naar bed zodat wij konden bijkletsen.
Het hele spul ligt inmiddels te slapen en wij gaan zo ook. Uitslapen zal wel wat minder goed gaan nu!

Voor straks.... Natti Natti


Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.