Het is bijna niet te geloven maar.... het was vanochtend gewoon weer stralend weer!! Zo genieten als je dan de camper uitstapt en je ziet dat spiegelgladde water met het zonnetje erop!
We zijn een beetje op tijd vertrokken omdat we best weer een stukje gingen rijden om morgen niet te lang in de auto te zitten als we naar Gränna gaan.
We wisten eigenlijk ook nog niet goed waar we zouden overnachten... tijdens het ontbijt wat plekjes door gespit en we kwamen bij Boresberg uit. Waren we twee jaar geleden ook geweest en we konden ons herinneren dat de wc's en douches top waren! Het was ook een leuke omgeving en vandaar is het maar een uurtje rijden naar onze volgende plek. Onderweg kwamen we een convoy tegen en dat was de tweede keer dat we dit zagen. Je zit hier natuurlijk redelijk dichtbij Rusland.... Laten we het er maar op houden dat het een najaar oefening was.
Het was nog zoals we ons herinnerden, de laatste keer dat we hier stonden heb ik nog een Zweed over de "pis" gejaagd! Wij stonden toen achterin en alle campers stonden met de neus naar voren geparkeerd. Dat is handig dat ze allemaal dezelfde kant op staan omdat je dan niet bij elkaar op hetzelfde plekje met je stoelen staat. De opening van de camper zit ( vanuit de camper gezien) rechts dus dan heeft iedereen naast zijn camper een plekje voor je tafel en stoeltjes.
Er kwam een ouder stel toen achteruit geparkeerd naast ons staan..... Buiten dat het niet prettig is en je geen privacy hebt is het gewoon "not done" om je camper de andere kant op te parkeren.
Ik zei daar wat van en zijn vrouw werd al ongemakkelijk en zei ook wat tegen hem. Na enige minuten, met het stoom uit zijn oren is hij toe vertrokken. Ik moest er hard om lachen..... Doe eens lief zeg!
Maar goed dat was nu helemaal niet aan de orde. We staan allemaal dezelfde kant op dus iedereen heeft zijn eigen "privé" terras!
Bij aankomst was het echt zo lekker! De zon scheen en het was echt warm! Bob ging bijna zwemmen! Hahahaa
Een bakkie gedaan en daarna een stuk in de omgeving gewandeld en wat foto's gemaakt. Het was heerlijk om de benen te strekken na zo'n rit in de camper.
Verder niet zo veel, heerlijk gegeten en daarna lekker aangetut. Blogje schrijven en wat lezen. Morgen naar Gränna en daar staan we 3 dagen met mijn nicht Jenny!.
We gaan de omgeving verkennen en bijkletsen. De weersvoorspellingen zijn super dus wij genieten nog volop van ons laatste weekje vakantie. Wat gaat het toch snel!
Natti Natti!
Geschreven door Kajsas.reisblog