Over de grens.

Noorwegen, Viken

Gisteravond kwamen er nog 2 jongens uit België op de camping aan. Zij gaan een tweedaagse crossrunning door de bossen doen en blijven dan een nacht in de wildernis overnachten.

Zo gek maken wij het niet, maar de route van vandaag gaat wel voor een groot gedeelte door een uitgestrekt natuurgebied. Hoofdzakelijk over gravel, grind en onverharde paden.

Na pas ruim 30 km komen we pas weer eens iemand tegen.

Na 20 km komen we, over een smal pad bij de grens uit. Er staat zowaar zelfs een bordje. Hier drinken we onze koffie met wat lekkers, want dit mag gevierd.

We hebben nu ruim 800 km door Zweden gefietst en nog maar een heel klein deel gezien. Wat is het een fantastisch land als je van natuur en een beetje avontuur houd.

Langzaam is de natuur om ons heen nog grilliger en ruiger geworden. Dat valt ons hier in Noorwegen toch wel op. Ook de heuvels worden hoger en steiler.

Onderweg stuiten we nog op een MTB wedstrijdje.

Onze beentjes beginnen zo langzamerhand te protesteren en gaan op zoek naar een camping. Zo komen we uit bij een kleinschalige natuurcamping direct aan een meer. Er is hier geen stroom en een beetje back to basic, maar dat bevalt ons wel.
‘S avonds nog lekker de hout gestookte sauna in. Beter kan het niet worden.

Morgen lassen we een rustdag in.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Wauw en weer een mooi gebied waar jullie doorheen fietsen 🚴‍♀️ en wat een rust straalt het uit 😍

Marlie v 2023-06-03 23:03:52

Wat erg mooi daar Nu Noorwegen ontdekken hoe mooi het daar is

Annet 2023-06-04 08:55:23

Wat is het leven toch mooi als je dit allemaal op je tocht tegen komt.

Gerard en Bea 2023-06-04 19:24:51

Wat een luxe, geen stroom maar wel een sauna!

Ymke 2023-06-07 11:44:21
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.