Dwars Door de boomgaarden van Riemst naar Tienen.

België, Tienen

Hiep Hiep Hoera. Gerry is jarig vandaag. En dat moet gevierd. Helaas is het maandag en nog niet heel veel cafés zijn open. Gelukkig vinden we er een in Tongeren, maar die heeft geen nog geen gebak. Dan maar alleen een cappuccino. Bij de bakker halen we dan maar een lekker koffiebroodje, welke bij een * sterren restaurant nuttigen. Jammer voor Gerry, maar gelukkig is deze niet open vandaag.
Tongeren, de oudste stad van België, en Borgloon zijn verrassende mooie stadjes. Ook door de heuvelachtige omgeving (Haspengouw) met de vele boomgaarden, uitgestrekte landbouwgronden en mooie vergezichten is het een genot om doorheen te fietsen. We rijden hoofdzakelijk over landwegen, waar geen auto’s zijn toegelaten, en door kleine pittoreske dorpjes.
Na ruim 70 km komen we in Tienen aan. Hier kunnen we overnachten via https://welcometomygarden.org/ bij particulieren in de tuin.
De tuin is dicht bij het centrum, dus kunnen we deze s’avonds nog mooi bezoeken. De stad is op 2 pleintjes na niet bijster bijzonder. Gelukkig is er wel een kroeg open en daar drinken we er nog een op Gerry haar verjaardag.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.