Van Brussel naar Ronse

België, Ronse

De planning voor vandaag is om in de buurt van Ronse te komen. Een paar pittige heuveltjes staan er op het programma vandaag.
We zitten in de streek waar de wieler voorjaarsklassiekers worden verreden. En dat is te merken. Veel wielrenners hier op de weg. Je merkt dat België een echt wielersport land is.
Ook de Muur in Geraardsbergen trotseren we, al is het vanaf de minder steile kant. Er is net een groep wielrenners en lopers aangekomen die enkele mindervaliden meenemen. We kunnen niet traceren om wat voor club het hier gaat. Wel indrukwekkend.

Omdat er in de buurt van Ronse geen camping is, doen we weer een beroep op de Welcome in my garden community.
Dit maal komen we ook weer bij een heel leuk stel. Er is ook nog een ander Nederlands stel die aan het wandelen zijn aangekomen en we krijgen gelijk een biertje aangeboden. Of dit nog niet genoeg is krijgen we ook nog een heerlijke spaghetti maaltijd. Tom en zijn vrouw hebben al enkele malen de camino gelopen en vinden het leuk om ons in de watten te leggen. Vooral Tom die erg sportief is en van uitdagingen houd, heeft leuke verhalen te vertellen.
Zo vliegt de avond om en gaan we moe maar voldaan ons tentje in.

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Mooie foto’s en mooie route. Jullie kunnen wel doortrappen naar Calais, de trein op, doorfietsen dwars door Londen en all the way naar Pico. Dat moet onderhand een fluitje van een cent zijn. Het huis zit in de fietstas dus wat wil je nog meer!!!

Rita 2022-05-06 21:04:23

Weer een mooie dag gehad Herman en Gerry. Geen zadelpijn of andere ongemakken? Welterusten en op naar de zaterdag

Marian 2022-05-06 21:14:31

Jullie volgen een mooie route prachtige uitzichten en even de muur van Geraardsberg zwaar stukje met al de bagage. Veel fietsplezier en geniet van het landschap.

Gerard en Bea 2022-05-07 07:59:39

Heb je met de fiets de geraadsberg beklommen vanuit geraadsbergen? (Kasseien )

John 2022-05-07 09:20:55

#John, We hebben hem van de andere kant op gefietst. Wel ook nog andere heuvels gehad van 9+ %. Lekker afzien hier met 25 kg bagage.

herman-Gerry-reisblog 2022-05-07 10:55:56

What a beautiful route you are taking. Great photos.

Mary 2022-05-07 13:24:46
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.