Vandaag is het einde van de vakantie al weer gekomen. We kunnen terugkijken op een heerlijke reis. Heel bijzonder om zo met ons volwassen gezin en kleindochter samen op vakantie te gaan. Deze tijd van het jaar vonden wij perfect voor deze trip . In Nederland is het dan nog nat en grauw , hier is de temperatuur gemiddeld rond 30 graden en met een windje super aangenaam. Goed om even vitamines op te doen . We hebben enorm genoten van de onderwaterwereld door middel van snorkelen en duiken . Met dank aan Nick en Susan voor hun geduld om ons te ondersteunen. Zo heerlijk om in dit heldere water ervaring op te kunnen doen!
Een aantal hoogtepunten ; het mogen duiken met dolfijnen, zo in het wild was een unieke ervaring voor susan Joost en Nick.
De Kristoffelberg bewandelen en shete boka bezoeken was mooi ,voor Rens en Judith klein Curaçao met z’n tweeën . Niet te vergeten de zeeschildpadden! Zoveel prachtige ( scholen ) vissen - maanvissen , papegaai vissen lion fish , zee anemonen , Gevlekte lipvis , Regenboog lipvis
Trompetvis Koffer vis Mureen , een zeeslak en nog veel meer.
Alle strandjes maar ook het 10 dagen samen zijn in een fijne ontspannen sfeer waarin je niks hoeft op een prachtige plek en in een luxe villa . Dit is rijkdom en een ervaring om niet te vergeten
Geschreven door Haasjesontour