Vanochtend gaat we eerst richting Willemstad , dit is duidelijk het paradepaardje van Curaçao.
Natuurlijk lopen we over de grote brug en komen we bij het Curaçao sign . Onderweg pikken we de mooie wall art mee die verspreid over de straten te vinden zijn . Bij de cruise schepen kun je niet komen maar er liggen enkele grote in de haven .
Daarna gaan we richting Blue bay dit is gelegen bij een privé park , waar je ( tegen betaling ) ook op mag als daggast .
Een prachtig pareltje…. Ook hier is het weer mooi duiken en snorkelen . We genieten van een heerlijke lunch met lekkere smoothies.
Aan het einde van de dag gaan we met z’n allen terug naar de villa om te relaxen.
Susan Nick en ik hebben nog net tijd voor een tweede duik bij directors bay. Wat een prachtige duik was dat ; twee zeeschildpadden en twee lion fish bovenop alle andere vissen, het is één groot aquarium. Het duiken gaat steeds beter waardoor er meer ruimte is om lekker rond te kijken en te genieten.
We sluiten af met BBQ en thirty secondes.
Geschreven door Haasjesontour