We nuttigen ons ontbijtje, heerlijk in het zonnetje, terwijl de boten rustig langs gevaren komen. Echt vakantie gevoel zo.
We doen op ons gemak , drinken nog even koffie , Gerrit z’n sudoku en ik nog even lekker lezen . Rond elf uur moeten we hier van de plaats weg zijn , maar dat is in vijf minuten gepiept. We sluiten deze vakantie af in ons eigen Nederland,. We zetten koers naar Valkenburg. We komen op een heerlijk camperplaatsje terecht.
Waar we bovenop een heuvel staan en zo het groen inkijken. Het is 500 Meter lopen naar het centrum van Valkenburg waar het gezellig druk is.
We hebben een luier-dag; lezen, lopen een keer het stadje in voor een hapje en een drankje en slenteren een keer door Valkenburg. Nog even genieten van de laatste vakantiedagen. ‘S avonds gaan we uit eten in de stad. Als we terugkomen is er een benefiet concert ( je moest hiervoor kaartjes hebben ) gaande in het park op de Cauberg om geld in te zamelen om Limburg “ oet de drup” te krijgen , wij kunnen helemaal meegenieten vanaf onze kampeerplek., zo vliegt de dag weer om.
Geschreven door Haasjesontour