Aangekomen in Bulgnéville

Frankrijk, Bulgnéville

Vandaag 540 km gereden en het is zo n beetje onze daglimiet.

We zijn in de Franse kuuroorden en de Franse bronwater streek in de Vogezen, vlakbij Vittel, Contrexéville enz in een ruime mooie camping, wel een Nederlandse nederzetting want de uitbater is een Belg volgens mij die ook Nederlands spreekt, dus ..... Het zwembad was sinds gisteren gesloten. We hadden wel zin in een duikje want het was warm in de camper. Je voelt al de droge warmte uit het zuiden. Ook diverse files gehad. Door werkzaamheden door Luik gereden en dat wil je echt niet. Daarna snel de weg naar Luxemburg gevonden waar we natuurlijk hebben getankt. Nederlanders laten de kans niet voorbij gaan om goedkoop te tanken maar Frolandaises ook niet😂. Diesel 1,69 en in NL 1,96 euros.

Morgen richting Valence bij vrienden in Alixan. Brigitte en Alain (uit de Franse Ardennen) die daar een vakantiehuis hebben. Dat wordt 435 km.

A demain!

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Smart niet mee??

Marty 2023-09-26 21:17:42

Op weg. Met een hele vracht in de aanhanger. Wat van plan zeker 😄. Goede reis morgen en groetjes aan Brigitte en Alain 🖐️🙂

Ad 2023-09-26 22:06:03

Fijn dat alles goed gaat! Enjoy!

Corry 2023-09-26 22:41:04

Mooi camping inderdaad. Hondjes blij in de bosrijke omgeving. Leuk de foto van Flo in de camper! Genietze. Goede reis

Martine 2023-09-27 14:59:32

De Smart niet meegenomen, dit keer? Geniet bij jullie vrienden en goede reis!

Els 2023-09-27 17:38:37
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.