Laatste dag

Tunesië, النصر2

Ik mag vandaag tot 13 uur op mijn kamer blijven en dan nog wachten tot 18 uur voordat ik opgehaald wordt en dan een laatste ....

Vroeg wakker en een beetje F1 kijken

Eerst maar eens ontbijt en koffers inpakken.

En daar zit je dan te wachten. Het is ondertussen 15:40 dus nog wel even te gaan. Ik word pas rond 6 uur opgehaald. Hopelijk nog voor wat eten, anders wordt het nog een dingetje. Waarom ben ik hier zo slecht in? De enige die mij vrmaakt heeft is Nerise maar die is ziek, dus die durf ik ook niet te vragen. Ik ben veel te bescheiden en het terras is dicht. Er is nog een bar beneden maar die is echt niet gezellig.
Heb ondertussen mijn rapport ook al geschreven en verstuurd dus ....
Ik had gehoopt nog een keer die berg op te gaan maar het is ondertussen 31°C dus dat lijkt me niet verstandig zonder schaduw.
Afijn morgen een beetje bij komen, hoewel ik nu ook moeite moet doen om wakker te blijven.

Terugkijkend is het een geslaagde missie geweest, uiteraard zijn de meeste blij dat ik ook de variaties heb gedaan en niet alleen de grote hoeveelheden. En er was een oudere dame die het 30 jaar geleden heeft geleerd en nog ouderwetse methodes gebruikt. Gelukkig heb ik ook wat nieuwe manier bij kunnen brengen en hopelijk ook duidelijk kunnen maken dat ze met deze melk geen Goudse kaas kunnen maken, wel Edammer, zonder af te romen. En dat het kaasmaken vooral tijdens de rijping gebeurt als de basis van de wrongel goed is.
Ik ben er niet echt goed aan toegekomen om alle effecten te bespreken. Ook het rijpen gaat lastig zonder RV beheersing met een open pekelbak, die gelukkig meer is afgedekt op de laatste dag. En als het mee zit dan nemen ze een ouder pakhuis in gebruik na een goede reiniging.
Maar het is voorlopig mijn probleem niet meer.

Wauw nog even in 4 uur wezen sightseeing en eten en nog thee drinken en op tijd op het vliegveld. Wel weer wennen hoor, schoenen uit en spullen uit je tas halen.
Maar het is 00:50 lokale tijd en bijna tijd om te boarden.
Tot straks .

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.