Dag 3

Ghana, Accra

Vanmorgen een echt buffet omdat er meerdere gasten waren in het hotel. Dus een ontbijt van gekookte eieren op toast. Met koffie uiteraard.

Keurig op tijd opgehaald door Sham en bij de fabriek aangekomen een tijdje bij de poort moeten wachten. Meer het is goed gekomen.

Voor lunch ben ik mee genomen naar een eettentje en daar Light Soup gegeten (Nkra Nkra) het is een soep met daarin een bal van gestampte cassave en plantaan in het midden. Je eet het met je handen en de soep op tomaten basis is pittig uiteraard. Heerlijk en mijn neus ging ervan lopen. En helaas geen foto van het eten.
Helaas vergeten om mijn wandeling naar het einde van de straat op te nemen.

De middag was druk met sprekken en dus veel informatie. Genoeg in mijn hoofd dus. De terugreis ging vlot vandaag veel minder opstoppingen en dus om half 6 al terug. Even bijkomen en dan lekker buiten zitten en een boekje lezen onder het genot van een drankje.

En dan nog bedenken wat ik van de menukaart wil bestellen.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.