Vanmorgen eerst lekker ontbeten met een omelet en brood met koffie uiteraard.
Bleek dat Frank Sam al zat te wachten in de lobby, die was mooi op tijd. Samen gewacht op de chauffeur en die heeft ons via een omweg naar de fabriek gebracht.
Daar werd ik enthousiast op gewacht door Constance. Na een uitgebreide rondleiding over het fabrieksterrein en de kantoren ben ik mee genomen naar de productieruimte. Het deel waar de verse producten worden gewassen en gesneden is gescheiden van de droogruimte en de dan nog een aparte ruimte voor het verpakken.
Er is een lading ananassen aangekomen en die worden vandaag verwerkt.
En voor wie het niet wil geloven, ik ben op dit moment verse ananas aan het eten en het smaakt me goed. En ondertussen is ook de lunch gebracht.
Heerlijk, dit is meer dan genoeg voor mij alleen.
Vanmiddag vooral met documenten bezig geweest. En had eigenlijk wel weer de fabriek in willen gaan, maar met spijkerbroek is het niet handig om schoenhoesjes om te doen.
Morgen een vergadering met het HACCP-team.
Nu terug in het hotel en een lekker biertje met Pizza vanavond.
Geschreven door Elines.avonturen