Vrijdag 23 september

Nederland, Hoofddorp

Eindelijk onze vakantie. Door corona lang op moeten wachten. Rond half negen op weg naar de luchthaven The Hague bij Rotterdam. Alles verliep lekker vlot en de parkeerplaats was vlakbij. Tijd genoeg voor een kop koffie en het aanschaffen van een luchtje. 11.25 zouden we vertrekken, maar helaas, dat werd een uur later. Op weg naar het vliegtuig, waar je nog gewoon lopend heen ging, was er iemand gestoken door een wesp. Dus er moest eerst medisch personeel controlle of deze vrouw niet allergisch was. Anders konden we niet vertrekken. Gelukkig was dat niet zo en kon ze gewoon mee. Dan wachten tot we weer ingepland konden worden voor vertrek.
Eindelijk dan op weg. Het zou bewolkt zijn, maar dat viel allemaal best wel mee.
Het is een mooi ruim appartement. Even een paar spullen uitgepakt, wat boodschappen gehaald en dan werd het toch echt wel tijd voor een drankje. Aan de overkant bij taverne Costas. En daar ook maar gelijk gaan eten. 's Avonds nog lekker een drankje op ons balkon en dan ons bed in.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.