DAG 13 EL CALAFATE – BOOTTOCHT LAGO ARGENTINO – EL CALAFATE

Argentinië, El Calafate

Met een catamaran vertrekken wij uit Puerto Bandera voor een tocht op het Lago Argentino. Wij varen voorbij de mooie blauwe ijsschotsen. Een schitterende belevenis wanneer de boot tussen de ijsmassa’s door laveert. De Upsala gletsjer is 80 m hoog en 7 km breed. Op de terugweg varen we langs de ijsmuur van de 135 m van de Speggazini gletsjer.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Beelden van een ongekende schoonheid! Wat een natuur! Wat een belevenis! Zo te zien genieten jullie met volle teugen! En of je gelijk hebt! Het weer was jullie ook goed gezind, wat de foto's nog mooier maakt. Hopelijk is ons hetzelfde weer ook gegund.

Agnes en José 2020-02-28 08:57:55

Wat een prachtige reis tantejan en stef , nu we dit allemaal zien bij jullie dan lijkt het er elke dag meer en meer op dat we op een dag wel eens in jullie voetsporen gaan lopen daar , aan die prachtige kant van de wereld . Geniet er van want zo genieten wij ook dubbel en dik mee !

Maaike en Pieter-jan 2020-02-28 12:53:25
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.