DAG 11 USHUAIA

Argentinië, Ushuaia

Wij varen met een catamaran op het smaragdgroene Beaglekanaal en genieten van de schitterende aanblik. Zeeleeuwen en kolonies aalschovers, albatrossen en diverse meeuwensoorten bevolken de eilanden. Nadien bezoeken wij het nationale park Tierra del Fuego. Deze halve dag trip gaat langs attracties als de Rio Pipo vallei, de Ensenada baai, het zicht op het Redonda eiland, de baai van Lapataia en haar groene en zwarte lagunes. Het natuurlandschap van bergketens, gletsjers, meren en bossen zal u ongetwijfeld bekoren.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Bij het zien van deze foto's denk ik aan de reisreportages op NPO 1 'Met Floortje naar het einde van de wereld' en aan mijn lang vervlogen kindertijd toen we op een stoomtrein ons tante nonneke een nieuwjaarsbezoek brachten in het klooster. Wat een herinnering brengen jouw foto's terug naar boven! Maar stel je die foto's nu eens voor met een blauwe lucht en heldere zon... We duimen voor jullie dat je dat nog eens te zien krijgt!

Agnes en José 2020-02-27 10:06:37
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.