Lekker uitgeslapen op deze speciale dag. Met opzet geen uitstap gepland want er viel zoveel te vieren.
Na het ontbijt met een glaasje bubbels werden we verrast op onze kamer. Men had een fles cava in ijs voorzien voor Jannekes verjaardag. Hoe attent.
Maar we moesten wel om 10u00 al aan de zuip ! Niet getreurd ... Er was geen uitstap met de wagen gepland maar wel een wandeling naar het extreme zuidoosten van het eiland, waar zich de mooiste natuurlijke stranden bevinden.
Ne een tweetal kilometers over de schitterende zeedijk met prachtige zichten op Fuerteventura en het kleine eilandje Los Lobos ertussen volgde een onverhard pad, dat ons al klimmend en dalend (soms zelfs klauterend op handen en voeten) van het ene prachtige zandstrand naar het andere bracht, met als allermooiste het Playa de Papagayos met werkelijk prachtige uitzichten, die de wandeling écht de moeite waard maakten. Boven aan dat strand lag een mooie strandbar waar we een kleine lunch nuttigden.
Na een goeie 10 km en vele gezweet kwamen we terug in de buurt van ons hotel waar de in de havenzone genoten van een half litertje diepvriesgekoeld glas lokaal bier. Dat deed deugd. Een beetje rust en wat opfrissing was nodig om ons voor te bereiden op een klasrijk diner.
Tegen 19u15 vertrokken we dan ook voor de goeie 20 km naar Puerto Calero, alwaar we na een korte wandeling aan de mooiste jachthaven van het eiland tegen 20u mochten gaan aanschuiven in restaurant Amura (
http://restauranteamura.com/en/home-2/ ) , op zijn beurt een van de beste van het eiland. Op een speciale dag voor een speciaal iemand heeft een mens al eens iets over, nietwaar ?
Een flesje champagne mocht uiteraard niet ontbreken en we genoten met volle teugen van de omkadering en van mekaars aanwezigheid. De leuke interventies van het thuisfront hadden in tussentijd ook deugd gedaan.
Naast ons zat er trouwens nog een BV-koppel in onze buurt. Kan iemand ze herkennen over mijn schouder ?
Verzadigd en voldaan konden we tegen 22u30 terug hotelwaarts keren en kijken we weer uit naar een volgend avontuur morgen.
Een overzichtje van onze wandeling met video vind je ook op :
https://www.relive.cc/view/vLqeNNkAedv Geschreven door Apo