Vandaag starten we weer met een ontbijtje bij Victoria Market.
Vandaag hebben we op de planning staan::
Experience art vo gelegen in het district Docklands in een super groot winkelcentrum. Je stapt er in een wereld van optische illusies. In verschillende zones kom je face to face met verschillende thema’s. Je kan de kunst niet alleen aanraken maar je wordt door jezelf in “de meest rare en soms ongemakkelijke poses te wringen” zelf de kunst voor de camera.
De Melbourne star (reuzenrad) ligt net buiten het centrum maar deze is niet in gebruik.
Voor de view over Melbourne hadden we ook iets anders in gedachten namelijk het sky deck. Langs de Yara river lopende komen we bij het skydeck uit.
Het Melbourne Skydeck is een uitkijkplatform op de 297 meter hoge Eureka Tower in Melbourne en bevindt zich op de 88e verdieping van de toren, op een hoogte van 258 meter boven de grond.
We genieten er van de betoverende skyline van de stad, de uitgestrekte Yarra rivier en de enorme uitgestrektheid van de pittoreske Port Phillip Bay. Ook is er de edge experience, waar je in een glazen kubus stapt die zich uitstrekt vanaf de zijkant van het gebouw, waardoor je boven het stadslandschap zweeft op een duizelingwekkende hoogte van 285 meter. Deze hebben we maar overgeslagen :)
Wel hebben we bij bar88 genoten van een wijntje en een onbeschrijfelijke view.
Via de Evan walker bridge lookout zijn we teruggelopen (en een stukje met de tram ) naar ons hotel.
‘s avonds naar Lygonstreet gegaan. Deze straat staat bekend als de geboorteplaats van Melbourne's wereldberoemde cafécultuur en vanwege de overvloed aan verfijnde Italiaanse gerechten . Nou die hebben we dus ook geproefd bij University Café. Een heerlijke risotto met zeevruchten en een pizza diabolo met burrata. Heerlijk !
Alweer een mooie dag beleefd in Melbourne.
Geschreven door Annita-en-Hennie