Onderweg naar Melbourne

China, Xiangzhou

Geland vanuit Amsterdam naar Hongkong om 7.15 uur. Hier hebben we een tussenstop van vier uur. We hadden ons de skyline van Hongkong heel anders voorgesteld. Maar we hebben ons niet goed georiënteerd hierover. Het vliegveld ligt op het eiland Lantau. Het was mistig toen we aankwamen. De omgeving zag er triest uit met de achtergrond van sombere hoge gebouwen.
Om 11.00 (uiteindelijk was dit was 11.30) vertrekken we verder naar Melbourne. Onze vlucht vertrekt vanaf Gate 48 , ons vluchtnummer is cx163.
Even na elf uur in de avond komen we aan in Melbourne. Na onze bagage opgehaald te hebben, gaan we met een taxi naar ons eerste hotel van deze reis, het Essence Hotel Carlton.

Even over de reis. Het eerste vliegtuig was niet volgeboekt. We hadden hier alle ruimte, dit was een relaxte vlucht.
Het tweede vliegtuig was compleet vol. Vertraging, veel gedoe met handbagage, alle vakken zaten boordevol. Pursers hadden het niet meer. En we zaten als sardientjes in een blik.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.