Aftellen......

Nederland, Valkenswaard

Het grote aftellen is nu echt begonnen. Nog één nachtje thuis slapen en dan vertekken we richting Amsterdam. Woensdag avond is daar een meet and greet met de andere teams. Elkaar alvast leren kennen.
En dan donderdag de echte start. Vanaf 10.00 uur line up, vanaf 12.30 vertrek van de teams. (grappig detail; dit hele gebeuren zowel start als finish wordt groots "gevierd" pal naast Hema support Office, het hoofdkantoor)

Maar voordat we weg zijn, eerst nu alvast een heel groot DANKJEWEL !!!! Want we zijn zo freet (raar woord als je het zo schrijft) en mega trots dat we nu al zo een mooi bedrag bij elkaar gesponsord hebben gekregen voor Mama met MS. Nee we verklappen nog niet hoeveel. Maar het is boven onze verwachting! En we zijn blij dat we tanja zo kunnen helpen.

Nu de laatste voorbereidingen. De woonkamer ligt vol spullen die we denken nodig te hebben. Variërend van een tent, luchtbedden en ander kampeergerij tot aan een reserve brandstofpomp (altijd handig) en zelfs sneeuwkettingen. Want er ligt nu sneeuw in Lapland krijgen we door.
En daarmee komen ook meteen mijn "beren" op de weg. Pfffff waar gaan we toch eigenlijk ook aan beginnen..... Kleine geruststelling dat ik dit gevoel ook heb als ik een weekendje naar de Ardennen ga of naar een vertrouwd plekje in Italië. Niks nieuws dus. Maar toch.
Gelukkig blijft Rob (schijnbaar) de rust zelve. En ook onze jongens laten mij en stellen me op zijn tijd gerust. Zeker als ik weer kom met; " jongens luister eens... even voor het geval dat...." Vroeger lachten ze me dan uit. Nu stellen ze me gerust, dat ze echt weten bij wie ze in geval van nood aan moeten en kunnen kloppen. En dat er echt niks gebeurt met ons, hooguit misschien een échte beer op de weg. En dat ik dan maar een foto moet maken. En oh ja, of ik wel een fles Russische wodka mee wil brengen?

We gaan ons best doen om elke dag wel iets van ons te laten horen. De providers beloven ons overal bereik.
En anders; geen nieuws is goed nieuws.

dikke kus X




Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Heel veel plezier, succes en al wat nodig is bij dit avontuur. Met beren op de weg kun je altijd later lachen, als je ze gepasseerd bent. Ik ken ze, die pummels. Maak je verder geen zorgen, als onze Wim hem goedgekeurd heeft en Paul hem verzorgd heb je gegarandeerd een goeie wagen. Die zal jullie op bijzondere plekken brengen. En voor de rest: ik steek regelmatig een kaarsje aan bij Maria. Ik ga jullie volgen. Groetjes xx

Betke Luijbregts 2018-06-05 10:52:22

Super leuk om zo op de hoogte te blijven van dit grote avontuur! Heel veel succes en plezier! Groetjes! -X-

Marjo Jaspers 2018-06-06 15:19:33

Daar gaan jullie dan bijna. Toch spannend. Geniet er bijzonder van, kom weer veilig thuis en blog volop dat we jullie kunnen volgen. Schon. Kus van ons

Fem en de Lamers mannen 2018-06-06 15:37:49

Geniet van deze bijzondere reis. Eerste 5km al met Mari gelopen. Second home is weer geaccepteerd. 😘😘

Herman en Lia 2018-06-06 21:39:46

Ik ben zo benieuwd naar al jullie avonturen. Geniet er enorm van (en heel veel van elkaar)! Veel liefs

Joop 2018-06-06 22:08:32
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.