28 en 29 december
Wij vinden het hier geweldig. Op de berg 21 graden, beneden in het dal 24-25 graden.
30 december
Vandaag een klein rondje Fleix gelopen. Kwamen hier een heester tegen met gigantisch grote mooie bloemen. Duurde even om de naam te vinden want deze komt oorspronkelijk uit Midden Amerika. Het is de Golden chalice. Ruikt naar Coco’s/vanille.
Ook prachtige bomen staan hier regelmatig, zelf denkt ik dat het een soort plataan is. Helaas weet ik het niet zeker. Wel een boom met heel veel knikkers er aan.
Vlak bij deze boom staat een Yucca die is een stuk hoger dan de lantaarnpaal dus als je er ook een in de kamer hebt wel op tijd snoeien of een gat maken in de verdiepingsvloer.
31 december
Air(olie)Bollen moet je als traditie op oudejaarsdag toch in ere houden. Allemaal een fijne jaarwisseling en graag voorzichtig met het vuurwerk.
Ook een groot rondje Fleix gelopen, niet te geloven even de oliebol calorieën er uitlopen naar grote hoogtes en dalen.
Dat het niet mis was kun de op de grafiek goed zien, echt deze is net een jojo.
De oudejaarsavond is heerlijk rustig, lekker saté gebakken en gegeten met pindasaus en vers gebakken stokbrood.
Geschreven door WenJ.vakantie