22 december, heerlijk de hele dag geluierd.
23 december.
Vandaag een bezoek gebracht aan het oude centrum van Alicante, valt tegen.
Wel s’ middags veel gezelligheid op de terrassen want Real Madrid en Barcelona “El Classico” voetballen tegen elkaar. De supporters zitten duidelijk door elkaar en dat geeft hier geen enkel probleem.
Bij terugkomst een heerlijke Tortilla gemaakt.
24 december
De benodigde boodschappen gedaan voor de Kerstdagen. Op kerstavond heerlijk koprollende, aardappelgratien, en sla gegeten.
Later op de avond een gezellig samenzijn bij Herman die op zijn accordeon een voorstelling geeft bij de Kerstverlichting.
25 december lekker niets doen.
Onze Kerstdis, rijst, rendang, Telor pindasaus, sajoer, seroendeng en kroepoek.
26 december weer lekker niets gedaan.
Het avondeten, rijst gebakken kipreepjes en roerbakgroente.
Ten de avond een schitterende zonsondergang met prachtig kleurenspel maar deze kondigd wel een storm aan.
27 december
De gehele nachten grootste deel van de dag een storm die ook nog eens waterkoud aanvoelt, dus is het tijd voor een stamppot wortels met uien en rookworst. Maar het was wel de Indiasch versie met rode linzen, cury en ketoembar.
Geschreven door WenJ.vakantie