Holbox 2.0

Mexico, Cancún

Bon dia!

Donderdagochtend 11.00 uur zitten we in de ADO bus. ADO, de busmaatschappij van Mexico. Zeer comfortabel. De busreis duurt 2 uur naar Chiquilà. Hier pakken we de ferry naar Holbox.

13.30 uur aangekomen in Chiquilà. Snel een ticket en naar de Holbox Express. Daar gaan we dan. Wat een hitte pff ik kan niet wachten om in het water te liggen😊

13.50 uur zijn dr! Omkleden en wat eten aan het strand. Grote trek. Taco's met varkensvlees, ui en avocado. Shanti nachos. Zo dat was lekker. Daarna een korte strandwandeling gemaakt. Beetje pootje baden. Toch maar naar het zwembad. Shanti is niet echt van het strand. 😅

17.30 uur dik een uur in het zwembad gezeten. Echt genoten! Daarna even douchen en samen wandelen we richting het centrum. Het centrum is heel klein maar het stikt van de eettentjes. Shanti mag kiezen, nou ben benieuwd.

Ik begreep de hele kaart niet. Niemand spreekt Engels 😆 de kelner brabbelt wat in het Spaans en ik zeg maar gewoon ok, si si zal wel... Hij praat zo snel ik kan niks ontcijferen. Al met al goed eten ik zit aan een salade beetje groente kan geen kwaad. Heb knallende hoofdpijn dus ook geen trek. Shanti wel hoor die hapt haar spaghetti gierig naar binnen. Terug gewandeld en voeten wassen. De wegen hier zijn meer modderpoelen met het en der iets wat op stoep lijkt. Geen asfalt te bekennen. Het is 21.00 uur we liggen ieder in ons eigen bed. Ik kijk en zie dat Shanti in slaap is gevallen. Slaap lekker poppetje❤️

Vrijdag 13 oktober; 05.00 ik ben alweer wakker, Shanti slaapt nog. 5.30 uur Shanti ook wakker. Uhm.. ja even handen wassen, Maria koekjes eten, was handig geweest als ik iets van brood had gekocht. Niet aan gedacht want hier hebben we elke dag ontbijt. Dan maar koekjes. Zit te denken om vandaag een fiets te huren.

07.30 uur we zitten aan het ontbijt. 08.00 uur wandelen we naar het strand. Het is al bloedheet. Shanti in haar pyjama. Later in haar onderbroek. Heerlijk, lekker onbezorgd genieten. We maken een rondje, kopen cake en drinken voor 'thuis'. Onze kamer heeft ook een kitchenette. Heel prettig. 09.00 uur liggen we weer in het zwembad tot 12.00 uur. Shanti krijgt er geen genoeg van. Ik wel! 😑 na het zwemmen, omkleden en ergens lunchen. Vandaag eten we gegrilde red snapper. Phoe buik zit vol. We gaan terug Shanti even slapen.

Ik heb ook geslapen tot 16.30 uur. We douchen weer en gaan op pad. Beneden komen we onze 'vrienden' tegen. Twee Duitse jonge mannen die net als wij richting het centrum gaan. We gaan samen en lopen door het centrum naar het strand. Hier strijken we neer en zitten hier tot 20.00 uur. Het is al donker, we plakken aan alle kanten zo warm dat het is. We gaan taco's eten. We zitten aan tafel met een Mexicaans stel. Ze helpen met bestellen en we hebben het heel gezellig gehad!

22.00 uur thuis en douchen! Goh wat een dag🥑🌴☀️

Adios!

Ps. Het was 43 graden vandaag! Niet grappig..

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Dat eten ziet er saaaanggg uit, die temperaturen, man wat heet zeg! Zo te lezen genieten jullie volop!

Renee 2023-10-14 14:20:52

Leuke fotos! Die bord is een schaal waar je vanaf kan pakken mag ik hopen 😬😀 Nou dahagg, vamos!

Deef 2023-10-14 14:37:18

Ahahah Nee lag een hele vis op.. hadden we wel samen van kunnen eten.

sagita.op.reis 2023-10-14 14:56:29

Zie er gezellig uit leuk verslag

Robbie 2023-10-14 19:44:07

Prachtige foto's... Ik ben trots dat jullie zo genieten!!

Rewtie mama 2023-10-22 16:42:42
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.