Mirissa

Sri Lanka, Matara

12.30 uur; we zijn aangekomen in Mirissa. Een plaatsje aan de kust en dat kunnen wij zien vanuit onze kamer. We hebben uitzicht over de oceaan. Mooi! Oneindig uitzicht over het water. Ik kan er serieus de hele tijd naar kijken. Echt genieten.

We zijn gebracht door de eigenaren van ons vorige guesthouse. Als een local met de tuktuk. Duurde wel wat langer, maar was iets goedkoper en de voornaamste reden.. ik gunde dit gezin eerder mijn geld dan een ander. Ze hebben ons 3 dagen lang verzorgd, overal naartoe gebracht en zo gezellig met ons de dagen doorgebracht.

OPROEP: ik ga deze mensen proberen te steunen vanuit Nederland. Dus wie zomerkleding heeft wat weg kan, speelgoed voor een jongetje van 6 o.i.d. contact mij dan!

Nu dus in Mirissa and guess what... We hebben niks te doen! Even eten en gaan liggen. Lekker rusten, het regent. In de avond hebben we gezellig op het strand gegeten. Biriyani met gegrilde kip, salade en Shanti een 'champignonsoep' met kokosroom en knoflookbroodjes. Toetje: brownietaartje met ijs! Goed gegeten en dat kost hier dus ongeveer 15 euro. Schandalig goedkoop.

Terug op onze kamer. Doet de airco het niet. Wij naar de receptie. Andere kamer. Nu lekker liggen.. op naar morgen en hopen dat het weer wat beter wordt.

Fijne avond! ❤

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.