Vandaag gaan Anne en Michel trouwen. Haar trouwjurk hangt al vanaf 4 november bij ons aan de kastdeur te wachten. Astrid, Sem en Britt zullen er helaas niet bij zijn want Astrid is positief op corona getest, waardoor zij niet mogen komen πͺ. Dit is echt héél zuur en teleurstellend! We zijn er allemaal een beetje ontdaan van!
Gisteravond heb ik alle spullen klaargelegd zodat ik niks kan vergeten. Sophie's jurkje en de stola's. Rob zijn kleding en mijn kleding uitgezocht en klaar gehangen.
Het weer is vanmorgen met dikke miezelregen begonnen, maar vanmiddag wordt het droog.
Om 9:30 uur waren Rob en ik bij Anne thuis. Michel ging naar zijn ouders en Rob ging na de koffie het bruidsboeket en de corsage ophalen en deze daarna doorbrengen naar het huis van Jan en Tiny. Daar was de verzamelplaats van de mannen en Janssenfamilie. Ondertussen werden in Anne's huis de haren van Anne, mij en Joyce onder handen genomen. Pricilla maakte Anne nog op en daarna was het tijd om Anne π°in haar trouwjurk te hijsen. Inmiddels was het gelukkig ook droog geworden en helder weer.
Om 12:00 uur kwam Michel met de trouwauto. Rob en ik, Jan en Tiny en andere familieleden stonden buiten te wachten en toe te kijken. Michel belde aan bij Anne en zij deed open in haar mooie jurk π° Na een kus en het bruidsboeket gegeven te hebben kwam Sophie πΆin de armen van haar moeder erbij. Na wat praten met de familie bij de voordeur, vertrokken Anne en Michel met de fotografe Anne, in de auto π naar de binnenstad. Daar maakten zij eerst op diverse typisch Delftse locaties foto's πΈ. Bij o.a.de Oostpoortbrug en daarna gingen ze naar het Prinsenhof. In de tussentijd, toen Anne en Michel net wegreden, kwamen Priscilla, Sanne en Bart achterom het huis binnen gelopen om de woonkamer te versierenπ en hun slaapkamer vol met roze en zilveren balonnen te vullen π. Rob liet Lola π uit en Joyce vertrok met kleine Sophie naar de Prinsenhofgarage om bij de foto's in de stad te kunnen zijn. Rob en ik gingen in de tussentijd nog even naar huis en om 14:00 uur vertrokken wij met de auto π naar de parkeergarage van het Bastiaanplein en liepen naar Hotel Vermeer, waar de ceremonie om 15:00 uur zou plaatsvinden. We waren ruim op tijd zodat we nog een drankje π·vooraf konden doen. Toen iedereen er was, inclusief de trouwambtenaar, Bruun van der Stuijt, kon het beginnen. Rob gaf Anne weg. Hij kwam met Anne aan de arm de trouwzaal binnen en gaf haar symbolisch weg aan Michel. Omdat er maar max. 20 personen aanwezig mochten zijn was er een live stream gemaakt zodat veel vrienden en familie de ceremonie toch ook mee konden volgen. Bruun had een leuke speech gemaakt, en Anne had aan Michel een hele mooie brief geschreven die ze voorlas, als een soort trouwgelofte.
Anne en Michel tekenden de trouwakte onder toeziend oog van Sophie π, die het vanuit de armen van Anne allemaal eens nauwkeurig bekeek, Bruun tekende het trouwboekje π en Patricia, Johan en Jantien en eigenlijk Astrid waren getuigen.
Na de ceremonie was het tijd voor de bruidstaart, een mooie Delfts Blauwe taart. Het smaakte erg zoet maar dat was wel goed zo op de late namiddag met een wijntje π·en een biertje πΊ erbij. Ik had ook nog een speech voor Anne en Michel geschreven. Ze wou het niet maar het moest, het is traditie geworden π€ππ₯°. En Harold wilde het ook wel horen π.
Om 17:00 uur was het feestje afgelopen en verlieten we het hotel. Joyce nam Sophie πΆ mee naar de auto π en het bruidspaar, Jantien, Tim, Lucas en Elena liepen met ons mee naar de parkeergarage. Wij brachten Anne en Michel naar huis. Jantien bracht nog bruidstaart naar Astrid, Sem en Britt. Joyce en Sophie kwamen gelijk met ons aan in de Ernst Casimirstraat. Kort daarna vertrokken we allemaal huiswaarts en bleef het bruidspaar alleen achter met hun kleine Sophie en Lola. π
Het was ondanks de coronavoorschriften een hele mooie en gezellige dag. β€
Geschreven door Robenannekes.reisverhalen