Dag 5 Een ontspannen dag

Verenigd Koninkrijk, Argyll and Bute

Dag 5

Goedenavond lieve lezers,

Vandaag ontwaakten we in heerlijk comfortabele bedjes na een goede nachtrust. Met nieuwe energie gingen we op pad, nog even wat inslaan voor de komende dagen en door!

Barry heeft zich er helaas toch bij moeten neerleggen, zijn achilles deed nog te veel pijn en vanaf hier was het slecht bereikbaar met OV. Hij heeft de bus terug gepakt naar de Beinglas camping waar hij een nacht verblijft en morgen pakt hij de bus terug naar Glasgow waar hij zich vast ook zal vermaken. Erg jammer, maar het is goed dat hij z’n grenzen kent!

Claudia en ik gingen dus verder. Redelijk makkelijk pad dus we liepen lekker door tot dat we bij House of Orchy aankwamen. Hier hebben we lekker een drankje gedaan met heerlijke scones. Omdat we een rustige dag hadden vandaag hebben we lekker onze tijd daar genomen en na een uurtje gingen we weer aan de wandel.

Uurtje later kwamen we alweer aan bij onze ‘wildkampeerplek’, oftewel een plat stukje gras waar al een paar andere ‘wildkampeerders’ staan zo’n 200 meter van een klein hotel vandaan. Maar toch, het is weer wat anders fan op een camping. Daarnaast is het uitzicht hier prachtig. Wel staan we een beetje op een open veld dus we hopen dat de tent de wind en waarschijnlijj regen overleefd. Zal vast wel, maar toch even spannend! En anders is t hotel 200 meter hiervandaan haha!

Nou wij gaan zo lekker eten maken en daarna vroeg ons bed in!

Fijne avond!

Afstand: 14,5 km
Tijd: (niet bijgehouden maar waarschijnlijk zo’n 3/4 uur)

(niet alle foto’s laden dus die zet k er later op!!)

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Wat balen voor Barry maar wel heel verstandig want van doorlopen wordt het alleen maar erger en kan het wel heel lang duren voordat het over is. Stoer dat jullie nu “wild” aan het kamperen zijn en hopelijk slapen jullie nu beter met meer ruimte in de tent. Maar uh…… zo slecht is die tent toch niet in de regen en de wind 🤔 Maar heel veel plezier nog! Het wordt nu ruiger maar ook mooier (maar dat is mijn mening) en volgens mij hebben jullie de komende dagen ook mazzel met het weer! Go girls 💋

Yvonne 2023-07-23 21:29:18

Fijn dat jullie lekker uitgerust zijn na een nachtje hotel en een lekkere break met scones. Wel erg jammer voor Barry, maar een verstandige beslissing. Dus nu de tent over 2 rugzakken verdelen, maar dat lukt jullie vast. Vannacht wildkamperen, fijn te horen dat jullie niet helemaal afgelegen met je tentje staan. Nou slaap ze en succes morgen met de volgende etappe. X

Mama 2023-07-23 22:02:52

Inderdaad sluit me aan bij Yvon. Enorm balen voor Barry, maar wel heel verstandig van hem en ook stoer dat hij in z’n eentje op pad gaat… maar zeer zeker dat hij zich ook vermaakt. Geniet nog even van de tocht…. Een hele belevenis. Dit vergeet je niet. Yvon en ik hebben het er na 30 jaar ook nog wel eens over HAha. En veel herkenning van de tocht met Rene vorig jaar…. Kortom! Lekker genieten. Xxx

Chantal 2023-07-23 22:04:48

Jammer dat Barry moest afhaken...het zou toch leuker geweest zijn als jullie alle drie de eindstreep gehaald zouden hebben. Maar nu niet meer opgeven jullie zijn al over de helft💪. Lets go...⛺ 👣😘

Je vader 2023-07-23 22:22:56

Jammer dat Barry moest opgeven vanwege zijn blessures ! Fijn dat jullie nu een relaxte wandel dag hebben en onderweg lekker behalve de mooie natuur hebben kunnen genieten van een drankje en een scone. Hoop dat het wildkamperen bevalt .xxx

Jan en Ineke 2023-07-24 13:38:33
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.