Buenos noches,
Ik typ dit terwijl ik in het vliegtuig naar huis zit dus als deze online staat dan ben ik veilig geland ;) Maar nu eerst naar onze laatste dag:
Uiteindelijk was Anne gisteravond een beetje te moe om de hele avond lang spelletjes te spelen dus hebben we 3 potjes uno gedaan (helaas was ik dit keer wel de verliezer (2-1)) en toen is Anne weer lekker dr bedje ingedoken. Nou ja, gezien ik ook niet in m’n eentje uitging ben ik ook maar redelijk vroeg gaan slapen.
Maar in slaap komen was moeilijker dan gedacht als er onder je een boom omgezaagd wordt.. En toen het stopte, bleek ze wakker te zijn geworden alleen maar om het raam dicht te doen echter maakte dit de kamer super benauwd. Maar echt puf om hem weer open te doen had ik niet. Het was jammer maar gelukkig zou ik nu wel zonder gesnurk onder mij in slaap vallen- Oh toch niet, nog geen 2 minuten later lag ze weer heerlijk het bos boomvrij te maken… Toen kwamen er ook nog is twee nieuwe mensen de hostel kamer in en moesten zich ook nog klaar maken voor de nacht dus dat was ook weer een hoop geluid.
Nou dan toch maar proberen te slapen… Dus ik draaide me om en was weg. En ik maar denken dat ik niet in slaap zou komen hahaha! Die 50.000 duizend stappen die hadden me blijkbaar genoeg uitgeput om door alle geluiden heen te slapen.
Oké nu dan naar deze ochtend. We werden rond 9 uur wakker en zijn toen begonnen met onze tas inpakken, opfrissen en hup ervandoor.
Allereerst besloten we terug te gaan naar de botanische tuin gezien we daar eerder niet alles hadden gezien door de regen. Nu wandelden we hier lekker doorheen met een blauwe lucht en warm zonnetje. Echter, na de wandeling in de prachtige natuur van Tsjechië van gister, viel de tuin een klein beetje tegen hihi. Wel hebben we even lekker ontspannen kunnen zitten op een bankje om onze voeten te laten rusten (ja nog steeds van gister).
Nou oké op naar onze volgende locatie, de alchemist! Een museum die ging over een catacombe en een ‘alchemical laboratory’. Wij met volle moed naar binnen, moest je met contant geld betalen.. tja, die hebben we natuurlijk allemaal opgemaakt in de afgelopen dagen en om nou 1000 kronen (40/50 euro) bij te kopen voor 1 museum vonden we onzinnig. Dus dan maar door naar een leuk terrasje.
En die hadden we zeker gevonden. Heerlijk in de buurt van een park stond een mooi terras met een heerlijk zonnetje. Hier hebben we genoten van een cocktail (om het even goed af te sluiten) en een wijntje (Anne) en cider (ik). Na hier zeker wel twee uur lekker te hebben gezeten, gedronken en ge-zond vonden we het mooi tijd om nog meer zon op te zoeken in het parkje.
Met eerder gekochte aardbeien hebben we onze laatste uren in Praag in een park doorgebracht. Oftewel, een lekker ontspannen einde van een mooie vakantie met 19 graden en volle zon.
Dat was tot dat we naar het vliegveld gingen reizen. Bleek het dat er 2 vliegvelden zijn en we waren onderweg naar de verkeerde en ah oh, het andere vliegveld was nog een uur reizen hiervandaan. Ondanks dat onze reisapp zeiden dat we nog op tijd (nou ja een uur van te voren..) zouden aankomen waren we alsnog erg gestrest.
Uiteindelijk kwamen we heel soepel door de douane heen; er stond bijna niemand in de rij en ondanks dat mijn tas eruit werd gehaald voor controle (voor m’n deo…) verliep alles voorspoedig.
Langzamerhand konden we dus even op adem komen (vooral ik hahahah) en al snel konden we gaan boarden.
Nu dus in het vliegtuig onderweg naar huis!!
Bedankt allemaal voor het lezen en volgen van deze vakantie. En ik hoop dat jullie er evenveel van hebben genoten om te lezen als dat ik heb gedaan om te schrijven.
Tot bij de volgende vakantie, voor nu:
Ahoy!
Geschreven door Lynn.geniet