Een donderdagtige woensdag

Oostenrijk, Wenen

Goedenavond!

Vandaag was weer een intense dag. Het begon redelijk rustig in ons heerlijk warme bedje in het A&O hotel in Wenen. We reden rustig naar de camping en konden zo doorrijden naar onze kampeerplaats. Tent opgezet (met de meiden (wat de jongens aan het doen waren weet ik niet meer)) en gelijk onze spullen gepakt en naar de Donau gelopen. Het was namelijk bloedheet dus een verfrissende duik was broodnodig.

Het water was nou niet extreem schoon dus lang zwemmen was het niet, maar toch even fijn. Uiteindelijk nog een drankje gedaan op een terrasje en toen maar weer terug gegaan voor een douche.

Maar… (je raad het al) … het ging niet volgens plan. Toen we terug kwamen moesten we nog een redelijke hoeveelheid tassen uitpakken en plaatsen. Luchtbedden opblazen en kussens uit auto’s pakken. Ondertussen kwamen onze tentburen (hele aardige mensen!) naar ons toe en zeiden dat het zou gaan stormen… Toen was het natuurlijk stress.

De 8 persoons tent is namelijk niet geheel stormveilig dus extra maatregelen moesten genomen worden. Haringen dieper in de grond zetten, en strak spannen. Bepaalde dingen afschermen en in de auto leggen voor de regen.

De jongens gingen snel eten halen met de auto en de meiden maakte de rest van de tent veilig.

Tot alles met bakken neerkwam. Dat niet alleen, ook de rits van de voortent ging kapot dus daar stonden we dan midden in de storm, zeiknat, proberen de buitenflap dicht te houden van binnenuit. Weer een nieuwe ervaring erbij. Maar we hebben het overleefd!

Nu zijn we iets beter voorbereid op het noodweer en weten we wat ons te doen staat als het zo weer gaat regenen.

En nu is het wachten geblazen tot de jongens aankomen met onze heerlijke pasta’s van Vapiano. Ondertussen nieuws gekregen dat in Italië (waar we origineel heen wilde) er veel aardverschuivingen zijn en ook overstromingen… En Leverkusen (in Duitsland) waar we bijna langs reden omdat we Keulen wilde ontwijken een grote ontploffing was bij een fabriek… Klein engeltje op onze schouder ;)

Als er nog iets bijzonders gebeurd zal ik nog wat schrijven maar ik denk dat dit het was.

Fijne avond en tot morgen!

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Nou inderdaad een engeltje op jullie rug. Maar wat balen van de storm. Ducktape bij jullie voor de rits? Jullie maken wel meteen een hoop mee. Nou hopelijk is de ergste regen nu gevallen. Kus!

Karin 2021-07-28 21:32:38

Geweldige foto met die spenen ... en way een spullen in die tent hahahah

Karin 2021-07-28 21:33:13

Hahahaha! Wat een verhaal weer zeg! Wij hadden ook noodweer met ons tentje maar gelukkig geen kapotte rits! Maar jullie hebben lol! En daar gaat het om 😜

Yvonne 2021-07-28 22:13:43

Hé , wat een leuk verhaal weer,,Ja ja , jullie maken wat mee ,hopelijk straks wat beter weer , etc , voorzichtig maar , en eh ,veel plezier 😘👋

Frans 2021-07-28 22:59:20

Dit wordt een reis om nooit te vergeten haha, jullie beleven het allemaal! Rustig aan, hou het hoofd koel en de voeten warm. Lekker genieten. Evt wat veiligheidsspelden op de kop tikken voor de rits….. xx

Chantal 2021-07-28 23:22:12

Wat een verhaal, spannend allemaal ! Leuke foto's Hoop dat jullie de volgende dagen beter weer krijgen. Heel veel plezier nog. xxx

ineke 2021-07-29 10:03:03
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.