Vanochtend na een verschrikkelijke nacht met weinig slaap. Stond ik vanochtend weer paraat voor mijn standaart ochtend ritueel. Namelijk de hondjes uit de kennels halen, kennels schoonmaken en water verversen.
Daarna werd ik gebeld, Wilma: ik ben onderweg naar de Dierenarts met mijn hondjes.. maar heb een lekker band. Wil jij even Martina en haar broer vragen mij te komen helpen?. “Ja hoor geen probleem”.
Zo gezegd zo gedaan. Dus ik zei tegen Martina dat ik zovast de paarden uit de wei ging halen.
Dus ik met het busje naar het verre veld, en alles liep voorspoedig.. tot dat de paarden het pad op liepen.. en er 5 vd 8, links af sloegen door de heining heen een ander veld op. 😤
De overige 3 die galoppeerde over het pad langs de heining mee.
Dus ik snelde mij naar het busje, start het busje.. wat denk je, benzine op! Kaaaak!!!!.
Dus besloot het maar op een rennen te zetten, maar ja heb maar twee benen. En de paarden hebben er 4. Dus kwam aardig in de buurt maar was niet snel genoeg.
Eenmaal vooraan bij het veld aangekomen, 1 paard bij het halster gevat. En ik dacht: dan volgt de rest van zelf.
Nou niet dus!. Het gras aan de overkant was vele malen groener..
dus ik besloot terug naar het busje te rennen 2 km verderop, en daar 2 halsters aan elkaar te knopen en een ander paard erbij te pakken. Maar voor als nog, volgde geen een paard.
Toen besloten de twee paarden die ik vast had op stal te zetten.
Toen met twee nieuwe halster terug naar het veld. De regenboog stond in de lucht, maar bracht mij totaal geen geluk!.
Toen nogmaals een paard gepakt, want de rest kreeg ik niet te pakken. En voorals nog volgde geen ander.. wat is dat voor gezegd:”als de een over de dam is, volgt de rest vanzelf”. Bullshit!.
Ik ondertussen zwaar geïrriteerd terug naar stal met paard. En toen kon ik nogmaals terug. En had ondertussen al 5 km in de benen van het heen en weer lopen.
De laatste 3 paarden stonden nog in het veld. Belt Martina:”lis, did you bring the horses to the stable?”. En ik probeerde met de harde wind terug te reageren. Maar zij verstond het niet. Dus ik zei:”come to the field where we exercise, and bring two headcolours with you”.
Maar toen ik het volgende paard pakte, voelde de overige 2 zich alleen, en volgde..🙏🏻.
Waarom deden ze dit nou niet eerder?🤔
Vervolgens de paarden gezadeld, en ben ik als “first wipersin” meegegaan op 3 rondes exersise. Omdat Wilma nog niet terug was.
Bij terugkomst met de oude hondjes gewandeld. En even met Wilma geëvalueerd over mijn waardeloze ochtend. En die kon alleen maar lachen over hoe ik mijn verhaal vertelde en dat ik mij zo druk had lopen maken. Want ik was echt niet de eerste en ook niet de laatste die dit overkwam.
De rest van de dag ging verder goed.
Tijdens de lunch lag ik bijna te slapen. En ben ik toch nog maar even een rondje wezen maken met Gita. Just myself and the horse. Nobody else, lovely!. 😇
Hondjes gevoerd, en bijna gegrepen door een hond omdat die niet wou luisteren naar mij, en van zich af begon te bijten.
Morgen vroeg gaat de wekker weer heel vroeg. Want Wilma gaat naar haar familie in Nederland. En ik moet haar afzetten bij de bushalte 30 minuten hier verderop.
Zaterdag gaan wij een oefen nachtje rijden!. Zin in!!.
Voor nu zeg ik, fijne avond!.
~ just think twice, and then you will solve the problem~
Geschreven door LissysInternshiptravel