Dag 6

Nederland, Valkenburg

Ook deze ochtend werden we nog wakker met regen gelukkig stopte dit wel onder de ochtend en kwam er al snel een water zonnetje piepen. Na ons ontbijt en de mobi te verzorgen vertrokken we naar Durbuy, een 10 minuutjes rijden om Kobe op te halen na zijn kamp. Hij kwam al direct buiten en zag er moe uit. Maar hij had er wel een leuk kamp opzitten.
Nu richting Sibbe, tegen Valkenburg waar ik begin de week een mailtje naar stuurde of er nog een plekje vrij was en we hadden geluk.
Onderweg nog even gestopt om een mc Donalds te smullen. Rond 2 uur kwamen we op onze geboekte camping De Linde. Volledig volzet! Er had maandag net iemand afgezegd, je moet soms eens gelukkig hebben. Het is een grote camping en de campers, caravans en tentjes stroomde toe. Ook de zon was al goed van de partij dus konden ons terug buiten installeren en wat dingen te droog hangen.
We keken nog verder naar de koers op tv en erna maakte ik en Tom nog een wandeling terwijl Kobe wat op bed ging rusten/gamen.
We konden ook nog buiten eten maar dan begon het wel fris te worden, tijd om naar binnen te gaan dan.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Weer een mooie dag gehad, Kobe heeft leuk kamp meegemaakt . Morgen weer nieuwe avonturen ! Slaap lekker .😴.

Oma en pepe 2025-04-18 22:31:57

Traînent kan vermoeiend zijn hé Kobe, maar nadien plus je er de vluchten van...geniet van de koers dit weekend 😍

Dirk 2025-04-19 08:46:08
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.