Deze nacht heeft het veel geregend maar s morgens was het toch precies droog.
Kort voor de middag vertrokken we voor een wandeling rond het meer. Dit was een wandeling van 10 km.
Af en toe was het wat miezerig maar over het algemeen droog tot als we zo een 8 km ver waren begon het opeens hevig te regenen en te waaien! Even verder hadden we een houten overdekking waar we even konden schuilen maar uiteindelijk was het nog vlug over.
We besloten om nog even verder te stappen tot in het centrum van Butgenbach met juist even een stop aan de mobi en kobe wisselde zijn step voor zijn rocker. Ondertussen probeerde de zon er af en toe eens door te komen.
Na een kleine verkenning in het centrum keerde we terug naar ons verblijf en hadden 14 km gewandeld.
Eens terug in de mobi hebben we pannenkoeken gebakken.
Na een tijd verslechterde het weer terug en begon het een tijd later ook te regenen en dit precies voor de volledige avond.
Op het park is er een restaurant en we wouden wel eens een schnitzel eten. Om half 8 ging het restaurant al dicht dus gingen maar best rond 6 uur al gaan eten. Het was simpel maar lekker.
Eens terug in de camper (wat een modderboel aan onze camper ondertussen), hebben we naar Home alone gekeken.
En ondertussen blijft het maar regenen en waaien.
Geschreven door Kellykobetom-avonturen.geniet