Deze nacht was het buiten hard te waaien ook soms heel hard aan het regenen! Veel zin om op te staan was er dan ook niet deze morgen.
Uiteindelijk vertrokken we beetje na 10 uur voor een rit van een kleine 500 km tot in Sedan, dicht bij de Belgische grens.
Ondertussen was er nog veel wind maar de regen was minder. Voor Parijs hadden we eens een hevige bui maar voor de rest bleef het zo goed als droog. We hadden deze keer voor tolwegen gekozen zodat het wat vooruit zou gaan en dat was ook zo. Juist rond Parijs was het heel druk.
Eens voorbij Parijs waren ze ook meer opklaringen.
We deden nog even een tussenstop voor te eten, in Sedan zelf voor de winkel en te tanken en zo kwamen we rond 5 uur aan op onze volgende Camperplaats. Een mooie plaats ook van de camping car pas group aan de Maas gelegen. We staan hier met een 9 campers.
Tijd om even onze beentjes nog te strekken en wandeling in en rond Sedan te maken.
Na een stukje langs het water te wandelen zochten we het centrum op en daarna de burcht van Sedan. Dit bleek ook een hotel te zijn en bij het bezichtigen zagen we dat er een wielerploeg logeerde. Deze verzorger sprak ons aan omdat we over de koers aan het praten waren. Een heel vriendelijke verzorger die wat Nederlands kon en van Bergen afkomstig is. Er werd hier in de buurt de toer van de Ardennen gereden voor u23. En ja, Kobe kreeg een drinkbus en een petje van de Franse ploeg met vooral Canadese renners.
Nu terug naar de mobi om wat te eten en onze avond door te brengen.
Geschreven door Kellykobetom-avonturen.geniet