Martigues

Frankrijk, Martigues

Vanmorgen was Kobe niet wakker te krijgen, hij had geen zin om op te staan. Wat later ontbijt dan maar en rond de middag verlieten we de camperplaats. Eerst even naar de supermarkt om dan onze weg verder te zetten maar naar waar wisten we nog steeds niet goed. We kwamen er dan uit om tot ergens voor Marseille te rijden. Via Campercontact vonden we verschillende campings en Camperplaats rond Saint-Croix en was een 225 kilometer ver. Onderweg hielden we ook nog eens een stop voor onze picknick en rond half 5 kwamen we aan de middellandse zee. De eerste camping was volzet en ook de Camperplaats die daar rechtop was is volzet. Wat verder komen we aan camping Le Mas in Martigues. Daar even checken of ze nog een plaatsje vrij hebben voor ons. Ik vroeg of ze nog een plaats hadden voor een mobilhome voor 1 nacht maar dit kon enkel voor 2 nachten 🤷‍♀️. Ze bleef er bij, dan maar verder op zoek. Ik doe teken naar Tom van geen plaats en draai je maar en opeens komt mevrouw van de receptie achter mij gelopen. Voor zo een mobilhome had ze wel nog 1 plaats! Blijkbaar is hier een mobilhome een staan caravan 🙈. Bij deze weten we dat ook. Mevrouw wou de plaats tonen en ze nam ons mee met haar golf karretje. Dus toch een mooi plaatsje nog bemachtigd op deze 4 sterren camping (te zien aan de prijs 🤭) maar zijn geld waard.
Na ons te installeren was het jammer genoeg al bijna half 6. De camping heeft een privé strand en aangezien het 34 graden was, was eens afkoelen wel welkom. Mooi water was het niet en er lagen veel stenen. Ook van het zwembad wouden we nog eens gebruik maken maar dit ging om 7 uur al dicht maar toch nog een 20 minuten ook naar het zwembad geweest.
Tijd om nú rustig wat te genieten van de ondertussen aangename temperaturen buiten.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Goeie morgen , weer stapje dichter bij Nice . Geniet van nieuwe dag . Wij gaan dagje naar Oostende, bij Marc en Marleen .

Oma en pepe 2024-07-18 07:59:38

Geniet van het mooie weer.

Tine en luc 2024-07-18 08:06:44

Nice en Nice het is altijd leuk geniet er van

Dirk 2024-07-18 13:19:57
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.