Dag 5

Frankrijk, Vineuil

Deze morgen sliepen we wat langer (vooral Kobe toch) en we verlieten onze Camperplaats richting Blois. Een rit van een 120 km. Onderweg kregen we even een melding dat onze ADblue laag was dus het eerste tankstation even stoppen en gelukkig was het winkeltje open en konden we een bidon kopen.
Het was terug rond de middag dat we onze camping bereikte. Deze keer was het dus een camping. De slagboom ging al direct open bij aankomst maar het onthaal was enkel in we voormiddag of in de vooravond open om aan te melden.
Na wat te eten vertrokken we voor een rit richting het kasteel van Chambron. De camping was gelegen langs de Loire en aan de fietsroute. De route was wel wat terug op zijn Frans, niet al te mooie wegen maar met de Mtb en cross fiets ideaal.
Op een bepaald moment moesten we de Loire verlaten om zo tot aan het kasteel te komen maar op een gegeven moment geen bordjes meer te bespeuren.
Veel wegen waren er ook niet dus de lange weg maar volgen en dankzij onze gsm op kaarten kijken kwamen we na heel wat kilometers en enkele lange wegen toch aan het kasteel. Maar dit was wel eens de moeite. Een volledig ombouwde stad van 32 km.
Gelukkig konden we er een pannenkoekje smullen. We vonden gelukkig ook daar terug een fietspad waar we terug mooi konden fietsen richting de Loire en zo terug naar de camping.
Bij aankomst hebben we eerst ons aangemeld en hier konden we broodjes bestellen voor morgen vroeg wat we ook hebben gedaan. We hadden een 55 km gefietst en het was een droge bewolkt dag.
Ons gaan douchen bij het sanitair van de camping en al terug tijd om in onze mobilhome wat eten te maken en wat tv te kijken.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Top dagje terug ! Kasteel Chambord is wel mooi hè !Morgen terug een dag voor nieuwe plannen !! Have fun ! Dikke knuffel !

Oma en pepe 2022-04-05 23:48:48

👍👍 vandaag terug een nieuwe dag. Genieten maar.

Tine 2022-04-06 07:43:31
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.