Dag 9

Nederland, Bemelen

Ondertussen zitten we al aan dag 9 en wat voor een dagje.
Deze morgen bij het ontbijt hoorde we het beginnen regenen maar gelukkig was dit maar van korte duur. We hoorde en zagen ook constant wielrenners passeren op de Bemelerberg. Vandaag werd de Amstel gold race voor amateurs gereden in 5 verschillende afstanden.
Eens op de fiets reden we een eindje tussen de toeristen, wat een sfeertje. Kobe kreeg veel beziens en regelmatig kreeg hij wel eens een aanmoediging of en duim van een voorbij rijder.
Na een tijdje reed Bas Tietema hem voorbij en Kobe herkende die natuurlijk direct. Hij riep op Bas en die zwaaide heel enthousiast eens terug naar hem. Even verder reed ons een auto voorbij van Bas. Kobe riep en zwaaide naar de auto. Deze vertraagde, raam naar beneden, reed naast Kobe en gaf een drinkbus aan! Top!
Ondertussen namen we even stop aan de kant toen hij de drinkbus in ontvangst had genomen en er gaat een moterrijder voorbij die ervoor foto’s aan het nemen was en stopte beetje verder. Stapte af en kwam vragen of hij van ons een foto mocht maken, wat tof!
Na een kleine 15 km de route te hebben gevolgd besloten we om richting Valkenburg door te steken. Ook hier was het niet plat en kwamen na een paar kilometers terug op de route van de Amstel.
En wie zagen we daar in een bushokje zitten? Victor Campenaers met Maxim Van Gils. We maakte ommekeer en vroegen of Kobe met hun op de foto mocht. Wat sympathieke mensen! En hier, mijn drinkbus krijg je ook zei hij! In de verte kwam de ploeg van Lotto af, Victor zei, je moet roepen naar Gilbert, die rijdt daar bij! En de 2 sloten aan bij hun ploeg.
We reden verder langs de weg naar beneden, deze was 1 vak speciaal voor de fietsers voorbehouden. Hoekje om ging het omhoog, de Cauberg en daar reden juist de mannen van Trek Segafredo. Kobe haakte aan en reed met die mannen de berg op. Ondertussen deden ze blijkbaar een klapke en hij reed mee tot boven. Daar vroegen ze of hij nog wat verder reed maar wijselijk zei hij dat hij op zijn ouders moet wachten. En ondertussen gaf iemand nog een drinkbus aan hem (hij weet niet precies van wie).
Tegen dat wij boven kwamen was hij al met iemand van Shimano een babbeltje aan het doen waar hij een petje van kreeg. En ja eindelijk, daar waren zijn mama en papa 😂.
Even verder hing ‘de vod ’, wat leuk dit eens te rijden. Ook de sfeer was top met veel supporters langs de kant die iedereen aanmoedigde.
Nu terug naar de mobi, we konden doorsteken langs een Mtb pad, ideaal met onze fiets.
Een sandwiche naar binnen spelen en we vertrokken terug richting Maastricht. Maar net als we wouden vertrekken kwam er iemand die hier ook met de camper staat wat tegen ons praten, een Hollander en supporter van Wout Van Aert, en hij had iets voor Kobe. Je kan het nooit reden, een drinkbus van Jumbo! Fles nummer 4 van de dag 😀.
Nu de fiets op, maar in Maastricht bleek dat de ploegenvoorstelling toch morgen vroeg maar is. Nog even in de winkel stoppen en terug naar de mobi.
Nu even wat rustig voor de avond met een aperitiefje en een hapje. Ik en Tom hebben wel nog een wandeling gemaakt hier in de buurt en voor de rest nog even genieten van onze laatste dagen verlof.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Wow , wat een dagje zeg !! Ik bewonder Kobe , met de mannen van Trek op Cauberg ! Goe gedaan jongen, dikke duim . Jij hebt toch wel een toffe week gehad, nu morgen Matthieu nog eens kunnnen zien en het is perfect !.! Slaap lekker allen .

Oma en pepe 2022-04-09 22:01:43

WoW Kobe , dit was echt een superdagje voor jou . Goed supporteren morgen .

Tante 2022-04-09 22:06:06

In een woord. SUPER 😘

Tine 2022-04-09 23:06:47
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.