Travelling always fun! 🚆✈️

Canada, Toronto

Onze reizen hebben altijd wel dát avontuurlijke tintje, maar ditmaal was onze start al een avontuur op zich.
Dinsdagochtend vertelde onze overbuurman het heugelijke nieuws dat er een treinstaking was in Nederland, dus onze treinreis naar Schiphol was een "no go!"
Na wat gesurf op het internet, nog een betaalbare parkeerreservatie gefixt in de buurt van het vliegveld, dus en route met de wagen.
Deze ochtend weer eventjes een code rood na een mail van Air Canada dat onze vlucht gecancelled was🤯, gelukkig vervangvlucht 40 minuten later.
Een vlotte vlucht en een dure taxirit 🚓 later, inchecken in onze eerste adres op canadese bodem, het 'Chelsea" hotel in downtown Toronto.
Verkwikkende douche, gezellig Italiaanse resto over ons hotel en dan is het in België al na 1 u 's nachts hier amper 7 u voorbij toch het tijdstip om in ons bed te duiken na deze vermoeiende dag.
Morgen op verkenning door deze fascinerende stad!

Wist je :

☆Dat het er momenteel op Schiphol
chaotischer aan toe gaat dan op
Zaventem!😣

☆Als je vliegt naar Canada nog steeds
een mondmasker moet dragen tijdens
de lange vlucht 🙈

☆Toronto de grootste stad van
Canada is en met een populatie van
meer dan 2,9 miljoen inwoners en heel
multicultureel met meer dan 70
verschillende nationaliteiten. Men heeft
hier en Chinese, Italiaanse en Griekse
wijk.

☆ Canada met zijn oppervlakte van
9.985.000 km², het 2e grootste land vd
wereld is

Geschreven door

Al 11 reacties bij dit reisverslag

Nog vele mooie dagen te gaan. Xx

Erik 2022-09-01 14:26:18

Geniet van jullie reis. Ik ben blij dat ik dankzij je verslagen en foto's wat mee kan genieten.

Wendy Daman 2022-09-01 14:33:55

Met wat vertraging en probleempjes aankomen altijd beter dan niet (kunnen) gaan. "Een slechte dag is geen slecht jaar: in jullie geval vakantie. Geniet ervan en ik volg mee op afstand.

Coletje 2022-09-01 14:46:52

Genieten, genieten en nog eens genieten!!!!!

Ingrid 2022-09-01 15:31:03

Geniet van jullie vakantie!

Silvia 2022-09-01 15:48:52

Hey leuk Karin en Erik dat ik via deze weg kan mee genieten...hopelijk blijft het avontuurlijk maar niet te hé

Tamara 2022-09-01 17:28:57

Geniet ervan!!!!!

René & Maike 2022-09-01 22:51:32

Geniet ervan, blij dat wij mee op reis mogen via deze weg!

Bob & Greet Savoir-Jacobs 2022-09-02 00:42:06

Veel plezier ! Geniet van deze prachtige reis en leuk om. Mee te genieten van het mooie Canada 😍

Pascale 2022-09-02 03:57:37

Blij weer van jouw mooie verhalen te mogen mee snoepen. Canada is prachtig, mijn zoon enkele jaren geleden ook geweest omdat zijn zus daar verbleef voor haar werk. Echt mooie herinneringen aan overgehouden.

DE CORTE Carina 2022-09-02 09:17:51

Kijken uit naar het volgend verslag, geniet ervan!

Yolande en Ronny 2022-09-02 13:29:52
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.