Völkermarkt - Klagenfurt, 32 km

Oostenrijk, Völkermarkt

Om bij de auto terug te komen moeten we naar een station. Daarom besluiten we naar Klagenfurt te fietsrn om de stad te bekijken maar ook om morgen weer im Tassenbach te kunnen komen.
We gaan via een mooie brug de Drau over en fietsen daarna door de binnenlanden naar Klagenfurt. We hebben een hotel geboekt vlakbij het station. Na gedoucht te hebben, wandelen we door de mooie binnenstad van de hoofdstad van Karinthië.
We eten pasta bij een Italiaan. Op de terugweg naar het hotel zien we politie, brandweer en ziekenauto voorbij flitsen. Jawel hoor, een Audi TT heeft zich in een muur gehoord, is total loss en de bestuurder wordt gestabiliseerd naar het ziekenhuis gebracht.
Daarna even Champions League kijken en daarna slapen.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.