Christchurch Centre

Nieuw-Zeeland, Christchurch

Gisteren hebben we afscheid genomen van Kevin, die vanochtend vroeg al naar Melbourne is gevlogen. Vanochtend konden we lekker lang uitslapen, geen Grumpy campingeigenaar die ons voor 10:00 wilde zien vertrekken. Dus rustig opstaan en daarna het centrum volledig verkend. Nog wat high lights bekeken, zoals de memorial bridge, ter nagedachtenis aan de overledenen van alle oorlogen waaraan Nieuw-Zeeland heeft meegevochten, en de Arts Gallery waar zelfs een Rembrandt van Rijn hangt.
In de keuken van het appartementencomplex nog een laatste Nieuw-Zeelandse maaltijd in elkaar gedraaid en op het terras met uitzicht op de Canterbury Hills verorbert. Het zit er nu bijna op. Morgenavond weer naar huis.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

De reis zit er bijna op. Thanks voor jullie prachtige reisverslagen!! Delen waren herkenbaar, maar veel was ook nieuw voor ons. Goeie reis naar huis! Groetjes & knuf, Ronald & Annet

Annet 2018-12-05 09:15:48
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.