Dokkum - Groningen 85 km

Nederland, Lauwersoog

Windkracht 4 in de rug, zon en een machtige wolkendefilé! Dat in een natuur die echt overweldigend is. Lauwersoog is wad... echt met een d! De wadden strekken zo ver je kan zien en inderdaad, je ziet Schiermonniksoog en Ameland! Doorheen het Zoutland naar Groningen waar we ooit al waren maar nu kunnen genieten van het ‘forum’. We klimmen in een architecturaal hoogstandje tot in de wolken. De drukte van de stad laten we voor wat het is en ook de Brasserie op het markt)Lien “de drie gezusters’ kunnen ons niet bekoren wegens te Corona vol. (Aanrader van Emma Prinsen zaliger.) Dus ijsjes en terrasjes in de buitenrand, een Italiaantje voor de avond en een B&B in het rustige groen. De Boutterietjes content.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Een bloem tussen de bloemen! Meer corona moet dat niet zijn voor Johan :)

Frank B. 2020-07-26 22:26:53

Mooi!!! Zie nu pas dat de vorige verslagen in mijn spam zaten:-( Een grande abraço uit Portugal!

Dominique 2020-07-27 00:44:17

Mooi 🥰. En prachtige foto van de jeugdige Frieda tussen de korenbloemen! We genieten opnieuw van jullie dagelijkse verslagen !Goeie reis verder!

Fabienne 2020-07-27 08:12:19

Beginnen met “flower power” VSB en eindigen “blij corona vrij” AGT en al dat moois daartussen ... top

TR&NW 2020-07-27 09:39:35

Wat een mooie foto´s van de twee levensgenieters, onze contente Boutterietjes en wij ook content met al de toffe verhalen!

Jos en Fernand 2020-07-27 18:00:58
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.