DAG 17 HAMBURG LUBECK 85 KM

Duitsland, Lubeck

Een stad verlaten en meteen verliefd worden op een andere! De zon staat al hoog wanneer we uit die metropool Hamburg wegrijden. Het duurt maar liefst 18 km vooraleer we de laatste huizenrijen verlaten. Daarna enkel nog velden en bossen. We moeten op den duur zoeken om nog een broodje te vinden. Aan de rand van de Lutjensee dan toch een terasje gevonden. Verder een schitterende zonnige dag op het duitse platte land. De verrassing komt er wanneer we Lubeck binnenrijden. Een top Hanzestad die eigenlijk aan de oorsprong ligt van heel het Hanzegebeuren. We ontdekken de binnenstad voor de helft en belanden in een super italiaans restaurantje waar we ons eens ferm laten gaan. Ook dat is vakantie! Morgen de andere helft van de stad en droog brood! Besser ein mahl gut wie immer schlecht!

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

und Morgen "Bratkartoffeln mit Schweinepuppefleisch " zouden ze in Vladsjele zeggen . Maar 't is ook niet slecht, Levensgenieters zoals jullie zijn. Blij dat wij mogen meegenieten.

TR&NW 2016-07-20 23:34:56

Chapeau wat Jullie doen ,fijn dat we mogen meegenieten. Groetjes uit Limburg.

Ingrid Boudrez 2016-07-21 09:47:41

stond effe achter, maar nu alles bijgelezen...en verrast te lezen dat jullie alweer oma en opa geworden zijn!! Dikke Proficiat bij deze!!

Louisa 2016-07-21 13:06:21

Hoe een blog je het gevoel kan geven de hele reis zelf ook mee te maken. Ik bewonder jullie al van dag 1 en mijn respect groeit en groeit... Geniet er nog van, ik blijf trouw elk verslag meelezen. Lieve groet xxx

Tamara 2016-07-21 13:55:26

Niet te doen met jullie, het werkt verslavend jullie te volgen vanuit Engeland >enigste reden om op 3G/wifi te gaan 's avonds. Het is genieten van beide kanten; alsof we meerijden. Inderdaad, tof Hamburg, vorig jaar gedaan met de fiets en was ook mijn ding. Hier zijn er ook wel mooie groene hoekjes maar bitter weinig terrasjes... en dat missen we bij dit mooie weer. Tot volgend verslag en volhouden hé anders geen voldane dag zonder Jofrie-krant! AM&F

frank en annemie 2016-07-21 15:00:28

Grote proficiat aan Lize en Chris! Is het een Cleopatra geworden? Hier Ijsland op z'n smalst : motregen, mist, koud. Gisteren wel de walvissen gespot in Husavik.

Jaak vermeulen 2016-07-21 15:15:24
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.