Dag 16: Il treno per Trieste...

Italië, trieste

Om ongelukken te vermijden... de trein naar Trieste. Maar ook wel wat triestig. De rem die het eerder al eens liet afweten vertoont weer heel wat mankementen! En nog triestiger: in 'Triëste' geen vervanging te vinden voor de breuk dus we moeten verder een weg zoeken die zo vlak mogelijk is! Hulplijn Erwin en Sabine ingeroepen die al eerder in deze contreien rondfietsten! Op hoop van zegen voor onze Slovenië tocht.
Triëste die we op het eerste zicht niet meteen omarmden ontpopt zich in de vooravond tot een bruisende prosecco stad!
Van overal komt het volk langs de brede statige boulevards geflaneerd voor de passegiata! De terrassen lopen vol, de prosecco vloeit en de zon zakt zuchtend in de baai van Triëste... en na heerlijke en eerlijke verse visgerechtjes sluiten we ook deze laatste Italiaanse stad in het hart. Op verse inktvis, vissoep, sardientjes op de grill en pasta vongolé staat geen rem... zelf geen gebroken Magura rem! Wij doen dapper door. (en die remmen houden nog wel, we stappen als het nodig is!)

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

qui va piano va sano va lontamo

tR&nW 2018-07-25 11:02:45

Zo triestig ziet er Triëste nu ook niet uit met een stralende Frieda op de brug der ...(in te vullen naar eigen inspiratie) 😊

Jos en Fernand 2018-07-25 18:49:10
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.