DAG 3 NIEUWERKERKE GORINCHEM 105 KM

Nederland, Gorinchem

Een goede nacht in pension neele. Een ontbijt 5 sterren en broodje mee voor de lunch. We worden nog echte Hollanders. Lekker gereden met een lauwwarm zonnetje en nog altijd wind in de rug. Leuke plekjes zoals Oude Tonge en Numansdorp. Even een cultureel stadsbezoekje met koffie en gebak in Dordrecht en dan naar onze eerste " vrienden op de fiets " slaapplaats in Gorinchem. 105 km betekent voor Bolly 10 km zonder ondersteuning trappen maar de conditie is nu al wat beter (en de wind in de rug helpt mee + 't is hier plat!). Kamer midden in de stad, huisje voor ons alleen, Heerlijk aperitieven tussen jong levendig volk. Dag 3 als voorbeeld voor de volgende weken. Daar tekenen we voor.

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

wat kan de wereld en het leven toch mooi zijn ... en de (fiets)batterij opladen nite te vergeten!!!

TR&NW 2016-07-06 23:14:11

Mooie foto's! Geniet er maar van! Groetjes vanuit Oostende xxx

Valerie Ramoudt 2016-07-07 09:45:00

we genieten van het relaas maar ook van de foto's..'t is een waar plezier om 'mee te reizen'..tot morgen alweer en hopelijk zet het goeie weer door! Doe-oei!

Louisa 2016-07-07 11:03:31

Gisteren prachtig weer hier in ODK ( jullie moeten toch een beetje op de hoogte blijven). 's Avonds naar een strandtentje in Nieuwpoort gelopen met Kaat. Emma wachtte ons daar op. Geweldig dat jullie wind in de rug hebben en volop genieten. Nederland hè! Houden zo mensen! Joost en Em

joost 2016-07-07 12:40:34

Hallo, Mooi!!!! jammer dat wij er niet bij zijn! Hopelijk hebben jullie gans de reis de wind in de zeilen!

riteco 2016-07-07 18:03:35

Mooi zo, trapsgewijs, zij het wind in de rug, de wereld rond! Geniet ervan...

Dirk en Tine 2016-07-07 19:21:20

Zaaaaaaaaaaaaaaaaalig!

Mieke Sap 2016-07-07 21:23:29

Wij volgen met veel belangstelling jullie avonturen op de fiets vanuit het warme zuiden( Brive La Gaillarde. Blij dat het weer mee valt. Groetjes

Hadewijch en johan 2016-07-07 21:25:40
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.