Geschreven door JohanFrieda2018
Het was voor iedereen schrikken bij het horen van het verschrikkelijke nieuws vanmorgen. Het idee alleen al dat we, zoals de Franse premier vandaag op een persconferentie zei, zullen moeten leren leven met terreur! Moeten onze kleinkinderen in zo'n wereld groot worden???? En toch moeten we allemaal verder, jullie doen dit prima maar let toch op voor de Deutsche Küchen, Essen und Trinken, Kaloriereiche Desserts und Torten! Zoniet zullen jullie nog veel harder moeten trappen! (Grapje!) Dikke knuffel vanuit Roeselare
Jos en Fernand 2016-07-15 23:48:35
Mochten jullie in het centrum van Bremen passeren, vergeet niet "das gothische Rathaus am Marktplatz" te bezoeken. Best leuk om eens te bekijken. Een terrasje zal er waarschijnlijk vanavond niet inzitten (20°, bewolkt en lichte regen). Echter, leuke restaurantjes zijn er wel te vinden. Een goeie rit vandaag. Erwin
Erwin & Katrien 2016-07-16 06:55:17
Veel groen, veel velden, mooi wolken dek. Heerlijk om te zien, en jullie als eenzame fietsers de wind in de rug en maar trappen. Ik zou mee op jullie route willen zitten: de stilte voelen en het hoofd leeg maken. Zalig; 's avonds voldaan terug blikken op wat jullie weer presteerden. Genieten maar!
Juliette 2016-07-16 10:46:16
stille voortdoen , ingetogen na de onmogelijke, niet te vatten NICE gebeurtenis
TR&NW 2016-07-16 11:02:17
Geniet ervan met volle teugen, wind in de rug en geen regen ,hopelijk zo voor de ganse reis!!!! Kom je grote vrachtwagens tegen, spring desnoods in de gracht ,je weet maar nooit!!!
Riteco 2016-07-16 21:39:06
genieten vooral grtjs joost en christine
joost en christine ampe uit mariakerke gent 2016-07-17 14:53:28
Zo zie je maar dat ELKE dag telt! Maak wat moois van elke dag! Jullie zijn voorbeeldig bezig!
Lieve 2016-07-21 10:54:37