Dag 12

Denemarken, Snedsted

Het was weer tijd om te vertrekken. We waren het sowieso al van plan, maar nu er wat campers bij waren gekomen gisterenavond stonden we er nu met 12 personen die 1 toilet/douche moesten delen. En ja, je leest het goed: als er iemand doucht is dus ook het toilet bezet (1 hok) 😳

We zijn eerst even (terug) richting Bedsted gereden, omdat we hoopten dan daar het winkeltje open was bij de hertenfarm, maar helaas was daar niemand. Wel hadden we een aantal schitterende vergezichten onderweg die we anders hadden gemist.

Op naar het fossil- og molermuseet op het eiland Mors.

Het was een klein museumpje, maar dat kwam ons juist goed uit. Terwijl ik naar binnen ging heeft Laurens met Nora gewandeld langs de groeve en daarna hebben we gewisseld en is Laurens het museum in gegaan.

Nu het weer erg warm is duurt het bij Jinger (onze bus) weer even voor ze wil starten. De veerboot naar Tofthuse namen we dus maar niet. Dus terug naar de brug en met een omweg richting Aalburg. Hierna nog even snel naar het noorden en dan beginnen we in onze laatste week echt op ons gemakje aan de terugreis.
  • Wijnboer in Vadum
Wat een heerlijk plekje weer zo. Wel op de stenen ipv op gras, maar we kunnen kiezen of we in de zon of in de schaduw willen zitten 😁👍 en we kijken uit over het land. De eigenaar heeft achter in de tuin een klein huisje met een verrekijker liggen, dus we hebben goede hoop een hert of ree te spotten. En ja hoor, na het eten hoor ik Laurens zeggen: "Jolan, ik geloof dat ik er één zie." In het weiland tussen de aren zien we een hertenkontje en soms ook een kop te voorschijn komen.

Daarna hebben we nog buiten kunnen kaarten. Dat kon de afgelopen dagen niet door de kou, maar vooral door de harde wind.

's Ochtends wakker geworden met een schitterend uitzicht over de akkers en de oprijlaan (vanuit de achterklep.)

Op de valreep nog wat wijn kunnen proeven en een paar flesjes gekocht.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.