Dagje weg na langdurige reparatie (voorruit)

Nederland, Barendrecht

Nadat we Jinger bijna twee hele weken kwijt waren voor de reparatie van de voorruit en de temperaturen juist die weekenden boven de 25 graden kwamen, konden we eindelijk weer op pad.

Helaas niet het hele weekend doordat we afspraken hadden staan, maar wel lekker de hele zondag weg.

We hadden meerdere opties, zoals:

Dagcamping Bleiswijkse Zoom, Rottemeren

Wolphaartsdijk strandje langs de camping

❌ (CAS) Brouwersdam surfstrand

Haringvlietstrand Numansdorp
De Banaan Ooltgensplaat

Maar kozen uiteindelijk voor de Oesterdam bij Tholen.
Het is een heerlijk dagje geworden, wel jammer dat ik mijn sup niet mee had genomen. Joëlle zou na het rijden op Sugar nog even een bakkie komen doen, maar dat is helaas niet doorgegaan.

Zo rond 17:00 zijn we naar Willemstad gereden en hebben daar heerlijk, picnicend op het gras bij de haven zitten eten.

Vandaag (3 juli) wilden we nog een keer een dagje weg, maar helaas voelt Nora zich niet lekker.ze heeft vanochtend gespuugd en haar ontlasting is dun. Dus we doen rustigaan vandaag.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.