Nog even genieten

Nederland, Drunen

We zijn inmiddels neergestreken in Drunen op camping de Schaapskooi.
Wat een schitterende plek hebben wij! We hadden geluk, het mooiste plekje aan de rand van de camping met uitzicht op het weiland met koeien en de bosrand was zojuist vrijgekomen en niet besproken voor die ene nacht die wij wilden blijven.
Het is bijna jammer dat we maar één nacht blijven, maar ja.

We hebben nog een mooi schouwspel gezien van een boer die met hulp van o.a. de campingbaas de jonge koeien van de ene wei naar de andere dirigeert.
Samen met de zoon van de campinggasten staan kijken en vergelijken of de koe die hij getekend had overeenkwam met één van de koeien in de wei. Het jochie heeft meteen wat geleerd: koeien zijn dames en een ander woord voor billen is kont 😲🤭

Vandaag begon nat en zo gaat het hoogstwaarschijnlijk ook eindigen. Maar we hebben een droge dag gehad tussen deze buien door en we hebben genoten.
Eerst heerlijk gewandeld door de Drunensche duinen via een losloop route voor honden en daarna heerlijk verwend met een lunch bij vrienden in Sint Michielsgestel die we al veel te lang niet hadden gezien.

Nu dan weer op weg naar huis om daar de vakantie af te sluiten met een heerlijk etentje bij La Hermana en morgen eens rustig de camper uit te pakken.

We moeten het de komende tijd weer hebben van dagjes weg, logeerpartijtjes in de camper en weekendjes weg.
Hopelijk lukt het volgend jaar wel om 3 weken aaneengesloten op vakantie te gaan, ik opteer voor Zweden 🇸🇪 😉👍

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.