Geschreven door Holamo.ontourintheEast
Jammer van het zicht😡 ook wij hebben enorm genoten van de nachtduiken op de Liberty👌🏿 Al spookfluitvissen, zeepaardjes, e. d.gezien?
Jan velthuis 2019-04-25 17:21:09
Wij hadden wel heel mooi zicht.... in de duiktoren🤪 Leuk die belevenissen zo te kunnen volgen Dus gj had weer pijnstillers nodig? Arme jong. Klinkt avontuurlijk allemaal, have fun!
Andre 2019-04-25 18:17:38
Geniet, schatten! groeten aan Jasper en beterschap voor alle gewonden en zieken..
Hayke & Thomas 2019-04-26 13:13:24
Off day rietje, We weten wel wat er allemaal gebeurd is en snappen ook goed dat rietje een slechte dag had maar de avond ervoor aan het eind van de avond was rietje aan het woord in zo ongeveer alle talen die ze spreekt. We spreken allen nederlands maar rietje sprak nederlands Duits en Engels door elkaar en het was een hoop onzin. Het vingertje Regel matig wijzend omhoog en enige stemverheffing. We kennen haar best lang maar dit hadden we nog nooit gezien. De slappe lach en zere buik van het lachen was het gevolg. Rietje viel na enig opruimen van de maag en darmen als een blok zachtjes snurkend in slaap en lag de volgende dag lekker de hele dag op de bedjes bij het strand.
gert-jan 2019-04-28 06:03:14
O ring weg Bij het vallen van de fles op de eerste trap hetgeen puur pech was want de eigenaar stond ernaast en de fles viel van de stoep door omstoten van een ander schoot de o ring aan de binnenkant van de bus van de eerste trap weg. Heel raar maar ja... thuis natuurlijk ringen zat maar hier niet. Afijn wij leerden de Duitser Rolf kennen pensionada met veel verhalen en zijn broer Eric reviseert en repareerd alles van ademautomaten en woont Om de hoek. Arie en ik er naar toe. Eric een 60 jarige lilliputter hielp ons... volgens Arie net gollem van de lord of the rings. Vakman eerste klas... wist me precies te vertellen wat ik al weet en had de o ring. Ondertussen schroeft hij alles los wat vast zit en kijkt instellingen na. Ik denk gvd.... doe alleen o ring. Afijn na veel geklets en gelach is het klaar en vraag uit beleefdheid wat het kost. Tenslotte broer van Rolf.. aardige Duitsers.... en met stalen gollem gezicht..ach doe maar 100000 roepies.... Ff denke ..7 euro voor ring van 5 cent.. leuke handel.
gert-jan 2019-04-28 06:18:05