De nacht was redelijk koud met een temperatuur rond het vriespunt. We hebben niet allemaal even goed geslapen. Gerrit had het gevoel dat hij op een Faikrbed, wel is waar zonder spijkers had geslapen. De matrassen in een politiecel zijn beter dan die in de alkoof vande camper. Komende acht lossenwe dat met extra donsdekken op. Na een goed ontbijt rond 09 uur van Kananaskis via het Nationaalpark Bow Valley over een gravelweg van ruim 60 kilometer langs het Spray lakes res. door Canmore richting Banff gereden. Onderweg bij Banff geprobeerd Sulpher mountain te bezoeken en een eindje verderop Lake Louise te bekijken. Vanwege het grote aantal toeristen en het toeristische karakter van beide locaties en het gebrek aan een parkeerplaats bij de gondelkabelbaan Sulver mountain hier maar van af gezien.
Wat betreft de rust en het weinig verkeer is het nationale park Kananaskis een echte aanrader. Het doet qua natuurschoon niet onder voor Banff.
Onderweg op een parkeerplaats in de omgeving van Castle mountain gelunchd.
De pascontrole bij de ingang van Banff door een wegopbrekingen over het hoofd gezien. Hopelijk zonder consequenties achteraf. Bij de ingang van Jasper, het volgende Nationele park ging dat beter en was de dame in het kassahok heel blij met onze toegangspas.
Op de camp grond Mosquitoicreek aan de Hwy 93 een leuk plekje gevonden om te overnachten.
We zitten hier op 1868 meter wat je aan de temperatuur 's avonds goed kunt merken. We hebben hier in de avond nu zelfs al een beetje natte sneeuw.
Geschreven door Hobbelink48