Reis door de Pyreneeën 8.

Frankrijk, Gedre

In Gedre tegenover de kapel overnacht. Plek op 1500 m. hoogte aan de grens van een prachtig natuurgebied. Zie foto. Voor dat we uit Gedre vertrokken eerst een rondrit tot op 2200 m. hoogte door dit natuurgebied gemaakt. Daarna nog even de kapel bekeken waar een dienst aan de gang was. Deel van de mensen stond buiten deze toch niet echt kleine kapel, zo druk bezocht was deze dienst.
Onderweg nog even bij een club bungyjumpers staan kijken. Saai, ging allemaal goed.
Aan het einde van de middag, na een prachtige route een camperplek in Lodenvielle gevonden. Nog even door het stadje gelopen maar was weinig te beleven.


Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.